Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív, vagy...

Szerintetek ez pozitív, vagy szellemcsík? (képpel)

Figyelt kérdés

Nem merek örülni...:(

[link]

[link]


2011. okt. 11. 13:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

én tegnap csináltam pont ilyen tesztet, ma már menstruálok.

sajnos ez nem pozitív. :(

2011. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amúgy ha pozitív lenne,akkor a csík az ott marad,vagy eltűnik?
2011. okt. 11. 16:29
 23/28 anonim ***** válasza:
Én is használtam már ilyen tesztet, és nekem is sok esetben ott volt ez a ragasztási csík, de ez sajna nem számít. Nem mindig volt ott, én úgy vettem észre, hogy ennek a megjelenése attól függ, hogy mennyi pisit szívott fel. Ne szedd szét máskor a tesztet, és akkor nem agyalsz ezen. A második csíknak egész közel kell lennie a másikhoz. Nem kell szétszedni ahhoz hogy látszon.
2011. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Negatív! Az a csík nem az a csík....!! :((

Próbálj ki másfajtát!

drukk

2011. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta??
2011. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem teszteltem.Nem láttam értelmét.Már előtte pár nappal volt egy negatívom,de mivel ez is az volt sztem tuti nincs baby.:( Már ki kellett vna mutatnia az elsőnek is.Sajna ez van,de majd legközelebb...

2011. okt. 13. 17:40
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pont így nézett ki, mint a te teszted, és aztán a piros terhességet jelző csíkocska szépen elkezdett fölfele kúszni, míg el nem érte a teszt csíkot, aztán ott szépen megállt, és mintha nem is lett volna két csíkos, úgy száradt meg!Most az imént kérdeztem én is ebben a témában, de szerintem sincs baba, habár nekem is késik már egy jó hete!
2011. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hát szerintem neked még van esélyed rá ha nem jön meg!!2-3nap múlva tesztelj újra!Nekem megjött,csak rövid volt és barnáztam utána sokat,ezért gondolom,hogy csak hormonzavar lehetett,mert negatív a teszt,de ha neked meg se jött akkor még simán lehetsz babás!Drukkolok!:))
2011. okt. 14. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!