Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kérdés túl...

Lehetek terhes? Kérdés túl rövid . Magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés
lehet h butának fogtok nézni de én nagyon félek. ált 10. szokott megjönni de nem jött meg. igazából nincs mitől terhesnek lennem mert védekeztünk, mindig odafigyeltünk, 1x se lyukadt ki az óvszer.van akik azt mondják azért nem jött meg mert anniyra stresszelek , a stressztől pedig késhet. szedtem magne b 6-t és az antidepresszánsok szedése is késleltetheti és mucorfrontot.(múlt héten beteg voltam.) kérlek értelmes válaszokat!
2011. okt. 11. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem volt semmi gond akkor nem lehetsz terhes! a stressztől késhet és attól is h beteg voltál!nyugodj meg minden rendben, felejtsd el h babás vagy és akár holnapra meg is jöhet!:)
2011. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te magad írtad le, hogy esélye sincs a terhességnek, akkor mi itt a kérdés? Sőt leírtad a késés okát is...

Nem értelek...

2011. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszsönöm, már szinte teljesen megörülök ettől az érzéstől:(
2011. okt. 11. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
csinálj egyy tesztet és megnyugszol
2011. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jólvan:)
2011. okt. 11. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
ha jól értem 1 napot késik. Az még nem a világ, tényleg okozhatják a gyógyszerek, és a stressz is (nekem 1 hetet is késett már emiatt). Csinálj egy tesztet, és megnyugszol. Én eddig mindig úgy jártam hogy ha késett, 2. nap vettem tesztet, hogy következő reggel megcsinálom, de éjjel mindig megjött.
2011. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
holnap veszek egy tesztet a biztonság kedvéért:) egyébként semmi jele nincs h terhes lennék csak olyna meg fog jönni érzésem volt már vagy 5 napja aztán tegnap semmi ma meg egy kicsi, és a melleim fájnak..:S
2011. okt. 11. 15:42
 8/10 A kérdező kommentje:
tegnap estére megnyugodtam és reggelre már meg is jött:)
2011. okt. 12. 09:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod mondtam én!:) kellemes napot
2011. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm viszont:)
2011. okt. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!