Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy ugyan...

Mikor teszteljek, hogy ugyan olyan erős 2 csíkot lássak?

Figyelt kérdés

Nyáron mind a 4 tesztem iszonyú vékony csíkkal mutatta a terhességem. én aggódtam és sajnos jogos volt az aggodalmam. elvetéltem a 7.héten, amit műtéttel fejeztek be. 6.hét után kicsit erősebb volt...de még nem tudtam igazán örülni neki.rossz érzésem volt.

Most 2 napja késik,de félek, nehogy olyan kis vékonykát lássak,mint.....

szerintetek???


2011. okt. 12. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a csik vékony vagy vastag, csak attól függ, hogy mennyi hormon termelödött benned, azaz mennyi idös terhes vagy. Semmi köze ahhoz, hogy megmarad-e a terhesség vagy sem.
2011. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, nem a csík jelzi ki, h marad-e a baba v sem.
2011. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom azért volt kevesebb hormon bennem,mert nem fejlődött baba csak petezsák.
2011. okt. 12. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a baba fejlődése határozza meg a HCG termelést.
2011. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem így van.Én is azt gondoltam, ha szépen erősödik a csík, akkor tuti minden rendben van.Sajnos a 9.héten missed ab. lett, pedig majd leugrott a csík a papírról, olyan erős volt. Nekem üres maradt a petezsák.A dokim kérdezte is, hogy erős volt-e a teszt,mert így meg gyanús lett, hogy méhen kívül van.De nem.Méhen belül volt, de nem fejlődött.
2011. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tesztelj minél előbb és ha pozitív menj dokihoz,hogy tudjon adni valamit,hogy most megmaradjon a babóca!

2011. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!