Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék mindent megtudni a...

Szeretnék mindent megtudni a méhgyulladásról? Voltam uh-on és azt mondta a doki, hogy be van gyulladva a méhem. Házi praktikák a gyógyulás érdekében?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én csak azt ismerem hogy sos vizbe kell ölni naponta többször, és azzal lehet néha mosogatni a hövelyt belölröl

állot vizes borogatás a hasra, ne emelj nehezet, és ne cipekedj meg sok gyümi vitamin, sok folyadék.

de ha látna egy orvos, elkerülhetnéd a további gyulladást ami meddösig ok is lehet

32

2009. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja olvasom hogy látott orvos.. irt fel gyogyszert? mer t azt biza be kell szedni, mert szükület lehet a petevezetödön a gyulladás miatt ha nincs kikezelve

32

2009. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy ezt az orvos miből tudta megállapítani?

És volt valami tünete vagy csak ott derült ki?

Az ülőfürdőről én is hallottam, hogy jó rá, 1 kg sót kell beleönteni a vízbe, és max 20 percet abban ülni!

És ugye minden női bajra, erre is jó a cickafark tea, és cickafark ülőfürdő, a kamillásról nem is beszélve, ami egy ősrégi gyulladáscsökkentő!

2009. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Sajnos elég gyakran fáj a hasam,el kellett mennem UH-ra és ott derült ki,hogy be vagyok gyulladva,már több mint egy éve szeretnénk babát,novemberben volt egy méhtisztításom és mivel a kereskedelemben dolgozok így sokat és nehezet emelek és ez okzta a gyulladást.Gyógyszert nem adott a doki,csak a sós fürdőt és a cickafarkfű és a kamilla teát javasolta,nem emelhetek 3kg nehezebbet és nem ülhetek folyamatosan sokat.Ha van még tanávsotok szívesen fogadom.
2009. máj. 1. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem kétszer volt eü küretem elhalt terhesség miatt (ugyanazon terhesség miatt, mert az 1. nem jól sikerült :-() és elég nagy gondot okozott ez nekem odabent. Sokat fájt a hasam, néha még levegővételnél vagy sóhajtásnál is beleszúrt alul középen. Elkezdtem inni a gyógyteákat. Ittam naponta min. egy csésze cickafark-zsurló teát, meg min. egy csésze körömvirág-kamilla keveréket. Ezt 1-2 hónapig ittam és nagyban segítette a gyógyulásomat!!! Időközben a doki méhnyálkahártya gyulladást diagnosztizált a tünetekből (tojásfehérje szerű folyás, elég erős és néha barnás-véres) és kaptam rá 3 szemes antibiotikumot. Utána még ittam a teákat és mára teljesen elmúltak a panaszok!!!

Ezen teákból nyugodtan csinálj ülőfürdőt akár naponta, ill. borogatást a hasadra! (erős teát készítesz, amibe gézt vagy ruhadarabot beáztatsz, a leszűrt növényt a rongyba csavarod és ezt rakod a hasadra. Így fekszel egy fél órát vagy amíg ki nem hűl!!! Hidd el, segíteni fog!) Mielöbbi gyógyulást és egy egészséges kisbabát kívánok!!! Puszi

2009. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is feljegyeztem az ötleteket, missed ab után nekem is méhgyulladásom van, hát cudarul fáj
2011. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!