Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők megnéznétek a...

Görbeszakértők megnéznétek a görbémet? Vélemények?

Figyelt kérdés
Első görbés hónapom lesz, félek lecsúszunk a peteérésről. Tegnap lett először pozi az ovu teszt, de fájnak még ma is a petefészkeim. Holnap reggel tudunk leghamarabb együtt lenni. Az már késő lesz?
2011. okt. 14. 08:11
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

[link]

Bocs, lemaradt a görbe

2011. okt. 14. 08:13
 2/41 A kérdező kommentje:
Segítsétek kérlek, nagyon magam alatt vagyok! A párom csak holnap reggel ér haza.
2011. okt. 14. 09:37
 3/41 anonim ***** válasza:
Nem késed le szerintem, mi két napra rá voltunk együtt, hogy petefészek fájdalmaim voltak, és sikerült, aznap amikor kezdett fájni épp uh-on voltunk, és mondta a doki, hogy 23mm a tüsző, és aznap vagy másnap meg fog repedni, de mi csak két nap múlva voltunk együtt . Most vagyok 18. hetes tehát sikerült. Egy baba akkor fog megfoganni amikor itt az ő ideje:)
2011. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, köszönöm. Bízom benne, hogy sikerül, a görbe szerint még nem volt peteérésem szerintem.
2011. okt. 14. 10:20
 5/41 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt,de majd lesz:) úgy, hogy ne aggódj!!Szeressétek egymást reggel, meg utána még pár napig és okés is lesz:)
2011. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, most kicsit megnyugodtam. Ez az én sorsom, a párom sofőr, úgyhogy alig van itthon. Majd holnap reggel ráugrok. XD Egyébként is nagyon hiányzik már, a baba ellenére is.

Csak az a furi, hogy tegnap pozi volt az ovutesztem, ma meg negatív, de a hőm nem esett le, és lehet hogy az volt a baj, hogy reggel csináltam, nem délután ahogy szoktam.

Neked gratulálok!!! Boldog babavárást.

2011. okt. 14. 10:38
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem repedt meg a tüsző, ovu teszt után 24-36 órával szokott, elvileg de ez sem törvényszerű, nekem sosem volt pozi ovutesztem de még ovus nyákom sem, még is sikerült, doki mondta is sok minden befolyásolja a tesztet ezért ő nem ajánlja, függ, hogy este vagy reggel csinálod-e, elvileg este kéne, függ mennyi folyadékot iszol stb..ovukor azért szokott picit leesni a hő mert a tüszőből a folyadék ami körbeveszi a petesejtet kifolyik a hasnyálkahártyára ez lehűti a belső hőt, ez lehet csak egy tizedes vagy akár nagyobb hő esés is ez függ a megrepedt tüsző méretétől nagyobb tüszőnél nagyobb hőesés kisebbnél kisebb de van akinek szinte nem is látni a hőgörbén esést csak egyből emelkedést ez is teljesen egyénfüggő.Van olyan is, hogy megreped a tüsző, de csak csordogál belőle a folyadék és egy két nap múlva löki ki magából csak a petesejtet.Húú nagyon sok mindentől függ. Köszi a kedves szavakat a babavárással kapcsolatban, második babánk de két és fél év alatt jött csak össze:)
2011. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Nagyon sok boldogságot nektek! Az első fiú vagy lány? És már lehet tudni, hogy mi lesz a második?

Én megsúgom neked, de csak halkan, nekem már a harmadik lenne, és komolyan mondom, még sohasem akartam ennyire babát mint most!

2011. okt. 14. 10:58
 9/41 anonim ***** válasza:
Az első fiú, a másodikat még nem tudjuk, jövőhéten kiderül:) elvileg:)) de jó, drukkolok , hogy összejöjjön a harmadik is nektek:) mi is szeretnék még harmadikat és negyediket is:) sose elég belőlük:))
2011. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nekem a nagyobb fiú, a kicsi lány, és megint lányt szeretnénk nagyon! Hát ha most nem, hanem a jövő hónapban fogan, akkor a lányom 3. szülinapjára érkezne.
2011. okt. 14. 11:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!