Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma reggel volt tüszőrepedés...

Ha ma reggel volt tüszőrepedésem, és csak holnap reggel tudunk együtt lenni a párommal, még lehet esélye a babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 09:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, de mint a nyulak csak holnap reggeltől lehetséges, mert most sajna nincs kivel. XD

Tegnap volt totál pozi délután a teszt, ma is csinálok majd egyet, de hát a hőm nem esett le, elvileg tüszőrepikor le kellene esnie nem? Kár volt ovutesztelnem, mindig átver. A múlt hónapban is megszívatott, már az ovu előtt 1 héttel pozitív volt folyamatosan.

2011. okt. 14. 11:13
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor holnap reggel hajrá, az esélyt meg kell adni!

Drukkolok,hogy sikerüljön! :)

2011. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem fogok venni ovutesztet ,inkább 2 naponta sexelünk :)))
2011. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, én sem veszek többet, múlt hónapban is folyamatosan szívatott. Ráadásul a Rossmanos nem is jó állítólag!
2011. okt. 14. 13:44
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát most megint csináltam, pozitív lett. Most nem tudom mi van.
2011. okt. 14. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!