Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Dél pesti Jahn Ferenc...

A Dél pesti Jahn Ferenc kórházban nőgyógyászati ügyelet van hétvégén?

Figyelt kérdés
Ellátnak, ha holnap megyek, vagy elküldenek?! :(
2011. okt. 14. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden olyan osztályon, ahol akut ellátásra lehet szükség, van ügyelet hétvégén is, ünnepnapokon is. A Jahn Ferenc Kórház ráadásul vonzáskörzetből érkező betegeket is ellát, tehát "automatikusan" ügyeletes.

Nyilván a panaszaid okától,és súlyosságától is függ, hogy mi lesz az ügyeletes orvos döntése a további kezelésedről.

2011. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terhespathológia van az biztos. Apróságért nem hiszem, hogy ellátnának.
2011. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm-úgy néz ki kisbabát várok, de nagyon nagyon alacsony a progeszteron szintem...és a nődokim azt mondta, hogy amint pozi a terhességi tesztem egyből fel kell írattatni magamnak Utrogestant...ezt szeretném kérni a kórháztól..


Remélem azért nem küldenek el:((

2011. okt. 15. 06:54
 4/9 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy tegnap este teszteltem pozitívat:)
2011. okt. 15. 06:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos tapasztalatból tudom hogy van,múlt vasárnap műtöttek méhen kívüli terhességgel!:((((Nagyon rendesek!Menj nyugodtan,főleg hogy kevés a progeszteronod!Amúgy odajársz?

Az lemaradt,hogy gratulálok és probléma mentes terhességet!!!

2011. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon rendesek, engem missed ab-al műtöttek augusztus 1-jén, sajnos elvetéltem.
2011. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Időközben megjáram-kaptam utrogestant-tényleg nagyon rendesek, megvizsgáltak..stb.


Azt mondták, hogy még nagyon korai a terhesség, igazából még nem látnak semmit-csak megvastagodott méhnyálkahártyát:15mm, és nagyobb méhet...


Remélem, hogy tényleg ez babának az előjele, és minden ok lesz:)

2011. okt. 15. 10:42
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnálom, ami veletek történt-kitartást kívánok, és sok-sok erőt-és mielőbbi babásodást! :)
2011. okt. 15. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok!Akkor jó,hogy voltál,ne félj minden rendben lesz,pihenj sokat,vigyázz magatokra!!!
2011. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!