Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még a beágyazódás előtt...

Ha még a beágyazódás előtt kimarad a menstruáció, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Megjön, pé, beágyzódás, majd nem jön meg. Ez a rendje.
2011. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Ezt így nagyon nem értem. Hogy érted, hogy beágyazódás előtt marad ki a mensi? A beágyazódás előbb szokott lenni, mint a mensi ideje (legalábbis általában).
2011. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy, hogy 3 nappal a menstruáció előtt nem védekeztünk, szóval meg kellett volna jönnie, de mégsem jött meg és ez akkor azért van mert terhes vagyok? csináltam tesztet, ami negatív lett, de még nem telt el 2 hét szóval a teszt nem biztos, h pontos volt...
2011. okt. 15. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben csak a teszt eredménye a döntő. Van olyan, h közvetlen mensi előtt legyen peteérés és akkor a megtermékenyülés és beágyazódás kb egy időpontba eshet a mensive, de ez annyira ritka. Lehet, h csak szimplán késik a mensid.
2011. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:
Ha 3 nappal mensi előtt nem védekeztetek, akkor ha meg is termékenyült petesejted, attól még beágyazódás nem történhetett. Inkább valami más okozhatja a késést. Persze ha úgy megkésett a ciklusod, hogy pont arra esett a peteérés, akkor még most termeli a progeszteront a sárgatest , így ettől késhet a mensid. Hogy aztán terhes lettél-e, vagy sem, azt egy teszttel tudod majd megállapítani, kb. két héttel az aktus után. (Ha addig sem jön meg.)
2011. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!