Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi fertőzés mellett...

Hüvelyi fertőzés mellett (gombás v. bakteriális) létrejöhet a terhesség? A későbbiekben ez bármilyen módon árthat a babának?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve nem tudok rendbe jönni, rendszerint nőgyógyászati fertőzéseim vannak, viszketek, folyásom van, már rengetek gyógyszert, kúpot kipróbáltam, de tartósan semmi nem használ.
2011. okt. 16. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, teherbe eshetsz. A fertőzés fajtájától is függ, hogy a babára nézve gond-e, de pl. gombás fertőzést terhesség alatt is ki lehet kezelni (és kell is).


Arra nem próbáltatok rájönni, hogy mitől kapsz el mindig valamit?

Párodat is kezelik olyankor, mert ha ő nem kap semmilyen kezelést, akkor mindig visszapasszolja Neked a cuccot. Ő akkor is lehet fertőzött, ha semmi tünete nincsen...

2011. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teherbeeshetsz, de veszelyes lehet a babara nezve. A gomba annyira nem, de azt konnyu kezelni, altalaban bakterialis fertozes (is) van a hatterben, de az orvosok rafogjak a gombara.

Ha baci, jobb most utanajarni, mert a szuleskor veszelyes a babara, illetve az sem jo neki, ha antibiotikumokkal tomnek.

Amit tudok javasolni, nezz ki a neten olyan maganrendelot, akik foglalkoznak fertozesek kivizsgalasaval. Tobb ilyen van. En csak egyet linkelek, www.biolabor.hu. Felhivod a szamot es kersz idopontot dr. Szell Andrashoz. Neki elmondod a pnaszokat es barmit mond is, megkered, hogy vegye le a kenetet az osszes fertozesre (bacis es virusos is) es gombara is. Nem tudom mennyi lesz, de tuti, hogy nem olcso. De megeri, ha babat akarsz. Ugyanis, a legtobbet allamilag nem finanszirozzak, igy sztk-ban senki nem csinalja meg. Azert nem gyogyulsz meg, mert eddig biztos, hogy felrekezeltek, nem volt megfelelo a gyogyszer, csak tompitott a tuneteken, de azok visszajonnek es vissza is fognak.

Remelem, hogy tudtam segiteni. Ha nem erre a helyre mesz, nezz ki egy masikat, teljesen mindegy, mind egy arban van kb.

2011. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a fertőzéstől függ. Ha a fertőzés felterjed a méhedre vagy a petevezetékekre két dolog okoz gondot. Behegesedik a gyulladástól a petevezeték és vagy nem jut oda a hímivarsejt, vagy nem jut ki a megtermékenyített petesejt. Vagy meddőség vagy méhen kívüli terhesség alakulhat ki. Mindenképpen nézesd meg magad, mert ha esetleg teherbe is esel a fertőzés ráterjed a magzatburokra, amitől elvékonyodik és a legkisebb behatásra elindulhat a szülés, és korán jöhet a babád. De ha még ez sem történne meg, akkor a kicsike kaphat szájpenészt.

Mindenképp ki kell kezeltetni magad mielőtt babát szeretnél!

(szakértő)

2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, igyekszem a dolgok végére járni. Ugyan már jó pár hónapja ezt teszem, és eddig sajnos hiábavaló volt, de hát a cél érdekében..
2011. okt. 16. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam... kúpok, krémek, tabletták, teahegyek állnak mögöttem! És mindig visszatér.

Én homeopátiát szedek most, érdemes egy homeopátiás szakorvossal konzultálni, aki alkati szert is ír fel, mert igazán csak így hat. Na meg kerülni az édes ételeket, hiszen a gombáknak az jó.

Valószínű az egész szervezetedet át kellene egy kicsit tisztítani, hisz addig lentről sem múlik el a gomba.

Vagy még egy ötlet, bár kicsit költséges. Dr. Lázár Erika és a Gynevac injekció. olvass utána a neten.

remélem segítettem.

2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már a gynevac kúrán is túl vagyunk mindketten a párommal, de azért köszönöm! Sajnos az sem használt, pedig azt tartottam már szinte az utolsó esélynek, de hiába. :(
2011. okt. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!