Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik velem; minden...

Mi történik velem; minden tünet megvan, de teszt negatív, terhes vagyok, vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Férjemmel kb. 1 éve próbálkozunk, hogy végre kisbabánk lehessen. Az elmúlt hónapban minden tünetem jelentkezett szinte, ami egy terhesség elején csak jelentkezhet: hasfájás, derékfájás, folyás, fejfájás, álomkór, 2 hete taró folyamatos hőemelkedés, állandóan pisilni rohangálok, sokkal többet eszek mint régebben stb, és teljesen olyan érzésem volt (van),mintha babát várnék.

A tesztem viszont negatív (bár tudom, sokaknak nem jelez a terhesség elején), és ma megjött-de nem úgy, ahogy szokott, teljesen más. Kevesebb, kevésbé erős a szokásosnál, nem teljesen piros-inkább erősen hússzínű+barnás és néha kicsit darabos. A hasam is eléggé fáj, de nem teljesen úgy ahogy szokott és puffadt is.

Szerintetek a tünetek alapján lehet baba? És ha igen, ugye nem méhen kívüli (ennyi idő után még nem lehetnének ugye tünetei?)? Mert tudom azt is, h.van, akinek megvan a terhesség elején, csak azt nem h.milyen...

Ha tudtok, légyszi válaszoljatok!!

Pancsy


2009. máj. 2. 01:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és azt kihagytam, hogy az ovulációs mikroszkópomon (PG 53) 1,5-2 hete is folyamatosan van páfrány, pedig peteérésem már nem lehet ennyi ideig.
2009. máj. 2. 01:05
 2/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj! Lehet, hogy babát vársz és tuti nincs semmi baj. A beágyazódás járhat vérzéssel. A terhességi tesztek is beágyazódás után 3 nappal mutatnak eredményt. Nyugalom és türelem!!! :-)
2009. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

De a beágyazódáson már túl vagyok ha baba van, mert tegnapra nem vártam, a 28.napon vagyok ma.

2009. máj. 2. 01:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg csinálni még egy teszet, de az a biztos ha megnézeted magad egy nőgyógyásszal.
2009. máj. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ma reggelre megjött rendesen. Nem igazán értem,h.akkor honnan jöttek a tünetek. Mert ha csak 1-2 akkor azt mondom, OK, annyira akarom már a babát, h.bebeszéltem - na de mindet? Némelyiket nem lehet bebeszélni!!

Az is lehet, g.baba volt, csak még nem mutatta ki a teszt? Mostmár nem is fogja, mert ma is negatív volt.

A tegnapi kissé darabos, barnás lehetett vetélés?

2009. máj. 2. 09:41
 6/15 anonim ***** válasza:

én anyit mondanék h az ovu mikroszkópba ne bízz nekem is páfrányt mutatott és én be is dőltem csak nekem meg is jött hát az volt az igazi pofára esés ha nem olyan a mensid mint szokott és nem tart sokáig érdemes még egy tesztet csinálnod

sok sikert

2009. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
amúgy nekem is ilyen volt a múlt hónapban h megvolt minden tünetem és mégis megjött sajnos ez ilyen játék pedig én már 4 éve harcolok magammal
2009. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8 éve próbálkozunk,eredménytelenül.Gondoldd el hányszor merült már fel málam is ez a szitu. Lehetett éppen vetélés,de lehet,hogy csak túlhajtottad magad és kimerültél+fűszerezte egy kis tavaszi fáradság is.
2009. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hasonló cipiben járó vagyok az előző hónapban nagyon átverve éreztem magam tényleg volt minden tünet ami kell és két hetet késett is,,halvány pozitivam volt és másnap megjött először rózsaszín barnás majd a rendes állagában, csalódtam egy jó nagyot és úgy döntöttem h befejezem a hőmérőzést az ovu tesztelést és akkor szerelmeskedünk amikor megkívánjuk és a váladékaimra sem figyelek, nem érdekel a téma akkor jöna pici amikor akar ha erőszakos vagyok csak tünetek vannak attól még babó nem lesz..tanulság..türelem
2009. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak üzenem hogy egyetértek vele. Tavaly mi is 3 év próbálkozás után teljesen feladtuk, úgy voltunk vele hogy lesz ami lesz, már nem néztük a naptárt sem és akkor voltunk együtt amikor csak akartunk. Abban a hónapban terhes lettem!!!
2009. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!