Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi alatt védekezés nélkül...

Mensi alatt védekezés nélkül szexeltünk. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, és egyszerűen nagyon megkívántuk egymást, nem tudtunk parancsolni az ösztöneinknek már...:(

A mensim 3. napján jártam, eléggé véreztem, de nem ment el bennem a barátom, kivette előtte. Még ma is van egy kis barnás folyásom.

(mindig megszakítással, és helyi fogamzásgátlóval, hüvelytabletta, hüvelykúppal védekezünk)

De most elmarad a hüvelykúp, de értelme sem lett volna, ugyis kijött volna a vérrel az egész.

Felelőtlenek voltunk, de már nembírtuk....:(

remélem nem lesz belőle baj, ill. terhesség...

Nagy az esélye?

köszi

18/L


2011. okt. 17. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
van esélye, de nagyon kicsi
2011. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja

azért egy óvszer elkelt volna, már csak a fertőzések miatt is...

majd mindenesetre csinálj egy tesztet úgy 10 nap múlva

2011. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, fertőzések..:S Volt már ilyenem..:S de aktus után, alaposan megfürödtünk mindketten, és tettem fel új tampont is....Huh...de elhatároztuk, hogy soha többé nem csinálunk ilyet..:S Valahogy kibírjuk...még nemtudom hogy ...:S

ha megúszom a terhességet az már SIKER! attól félek leginkább...ha a fertőzést is sikerül az márcsak hab a tortán...

2011. okt. 17. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kimosod magad utána, nem véd semmit a fertőzések ellen...

Ez olyan, mintha megcsókolna egy influenzás, és aztán Te letörölnéd a szádat...

2011. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem leszel terhes, nyugi. De legközelebb használjatok gumit, már csak a higiénia miatt is. Mensi idején sokkal nyitottabb a méhszáj, ezért fogékonyabb vagy a fertőzésekre. A menstruációs vér amúgy is kitűnő táptalaja a baktériumoknak, nem hiába mondják, hogy ilyenkor többször kell tisztálkodni.


26/L

2011. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, nyugi!
2011. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem igazatok lesz.....és köszi a válaszokat, egy pivit megnyugodtam, de tuti soha többé nem csinálok iylet.....
2011. okt. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!