Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottátok már, hogy Pesten...

Hallottátok már, hogy Pesten van egy kinai házaspár aki segit azoknak aki nem esik teherbe? Állitólag akupunktúrával, pontosan nem tudom. Egyik ismerősömnek az ismerőse volt ott. Ötödik alkalommal már terhes volt.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, akiről kb 1 hónapja vetítettek filmet, akkor őt megtalálod dr. Eőry Ajándok rendelőjében. Bp. XIII.

Forgács u. metro megállónál, a volt Láng gépgyár területén.

Valóban nagyon jók, de készülj fel, kismillióan vannak.

2011. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom,hogy kik ők valojában.csak most fogunk utána kérdezni.
2011. okt. 19. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó ez engem is érdekel.Vajon ők csak a meddőséggel foglalkoznak?
2011. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, még mozgássérültet is láttam ott. Azt nem tudom, ez esetben csak a fájdalmat sikerül enyhíteni, vagy fizikailag is jobban lesz-e.

Érdemes kipróbálni, tényleg jó. Ami még lényeg (szerintem) csak orvosok dolgoznak ott, kivéve a fülakupunktúrát.

2011. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sikrült vmit találni róluk?
2011. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!