Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszonyatos felfúvódás (puffadá...

Iszonyatos felfúvódás (puffadás) minek a tünete?

Figyelt kérdés
Pár napja tojásfehérjés a nyákom, voltunk és vagyunk együtt folyamatosan. Ma iszonyúan fel vagyok fúvódva reggel óta, már-már kellemetlenül. Ma vagyok papír szerint középidőben. De eddig szúrkálás volt, most meg ez, + úgy szúrkál, mint amikor iskolás korunkban futottunk, és szúrt az oldalunk. Nem értem. Mi lehet ez? Vagy hamarabb volt ovum, és ez már beágyazódás? Nem hinném, mert nyák múlt péntek óta van.
2011. okt. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a puffadásnak lenne összefüggése a ciklusoddal. terhesség alatt van puffadás, de ahhoz iszony nagy hormonváltozásnak kell megtörténnie. Erről itt szó sincs.
2011. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most vagyok középidőben. Valószínűleg a peteérést érzed. Én is úgy érzem mintha egy lufi lenne bennem és húzódik ,fáj ,szúr. Ma is alig bírtam dolgozni. nálam múlt hónapban is ez volt akkor voltam UH-n és azt mondta a doki hogy másnap megreped a tüszőm, és így is lett mert másnap már nem fájt. Remélem tudtam segíteni. Szia!
2011. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma már nekem sincs semmi, és mára a nyák is elmúlt. Még ma reggel együtt voltunk. Az még jó, vagy az már késő? Na, nem mintha nem szívesen tennénk. :))
2011. okt. 20. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!