Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha menstruációkor...

Normális ha menstruációkor nem fáj egyáltalán a mellem, eddig mindig fájt elötte?!

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig jelzi a mell a mensit. Nekem csak 1-2-szer volt olyan, általában semmit nem érzek ott, csak a hasa görcsölget pát napig.
2011. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem legtöbbször úgy van, hogy peteérés utána 2-3 nappal el kezd fájni és addig fáj amíg meg nem jön, sőt volt már többször olyan is, hogy csak mensi második napjára múlt el a mellfájdalom
2011. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még huszonévesen fájt a mellem menzeszkor, utána már nem, soha. Nem jelent semmit.
2011. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem utoljára talán 14-15 évesen fájt menzesz elött és alatt, azóta soha.

23/l

2011. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kategória: Gyerekvállalás, nevelés > Teherbeesés????????????????????????????????
2011. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!