Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfázás miatt késhet a mensi?

Felfázás miatt késhet a mensi?

Figyelt kérdés
kedden, szerdán mensi szerű görcsölést éreztem, de nagyon lightos volt, ilyenkor mindig annyira fáj hogy fel sem tudok kelni, kedden kellett volna megjönnie. Tegnap szúrásokat éreztem mindkét oldalt a hasam alatt jobban a bal fájt és 10 percenként wc-re jártam. Utolsó mensi szept 20. án volt(első nap). okt. 8. án voltunk együtt, előtte egy hónapig bem voltunk együtt, és utána se. Van esály hogy terhes vagyok? vagy fölöslegesen aggódom?
2011. okt. 22. 09:27
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és nem szedek fogamzásgűtlót, ma reggel is ugy ébredtem hogy fáj a hasam, mint kedden és szerdán, már nem kell wc-re mennem
2011. okt. 22. 09:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a felfázástól. Én is elég sűrűn felfáztam, és akkor iszonyatosan görcsölt a hasam. És kevesebb is volt.
2011. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!