Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menszi alatt magasabb a...

Ha menszi alatt magasabb a hőmérséklet, az normális? Ez az első hónapom hogy hőmérőzök.

Figyelt kérdés

Hüvelyben mérem 10 perces lázmérővel.Itt van az e havi görbém:

[link]


2009. máj. 4. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A menses 1-2.napján lemegy majd a hőd.Az enyém még mindig 37.2,pedig ma reggelre megjött.A hüvelyben én úgy tudom,hogy kicsivel amúgyis is többet mutat,és elég az 5 perc.Én a számban mérem,nyelv alatt és csak reggel.
2009. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen normális görbe! Úgylátszik hogy 36.5 36.6 lesz az alaphőd. Ha ennél lentebb lesz a hőd a 12-14 nap körül, akkor akkor van a peteérésed és ha volt utánna másnap felkell ugrania 36.6 főlé!
2009. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat és segítséget!

Tehát akkor ha kb 36,5 alá megy, akkor lesz peteérésem? Köszönöm, pont azt kutattam a neten hogy hogyan alakul a hőgörbe peteéréskor.. :)

Akkor majd a hőleeséskor kell együtt lenni párommal + az azt követő 2 napon?

2009. máj. 4. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Igen,akkor.Sok sikert a babatervezéshez!:)Üdv.
2009. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!