Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy butaság, de számomr...

Lehet hogy butaság, de számomra nem világos, leírnátok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy h.lye kérdés de:

A peteérés függ a ciklustól?

Pl. ha nekem 1.én jön meg mindig akkor kb 15-20.a között van peteérésem,igaz?

Na ha következő hónapban késik 2 hetet,tehát 14.én jön meg akkor attól ugyan úgy lehet 15-20 közt peteérésem,vagy az is tolódik a mestruációval együtt?

Köszi a válaszokat!


2011. okt. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
HA késik a menzeszed, akkor tolódik a peteérés is. A menstruáció elsö napja az, mikor mejön, innen számolva a 14. nap környékén van a peteérés, ha 28 naposak a ciklusaid.
2011. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a peték nem ismerik a naptárat:-)

Bocsi a hülyeségért!

Én úgy tudom, hogy a menzitől számított félidőben.

Én pl. nagyjából fél időben lettem terhes.

2011. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napjától számóljuk a ciklust.Szóval mindegy hanyadikán jön meg mert késik vagy hamarabb jön akkor is a menszesz első napjától számolunk annyi napot.Attól függ hány napos a ciklusod.Nekem 28 napos a ciklusom és 10-16-ig lehetséges a ovulációm.Mindig 14 napot le kell vonni a ciklusod utólsó napjától visszafele és kijön a ovuláció napja.Persze ez lehet pár nappal előtte és utána is.
2011. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valahogy ez volt a sejtésem nekem is,de inkább megkérdeztem!:)

köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!