Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Ma voltam uh-n,...

Mi lehet ez? Ma voltam uh-n, látott a dokim bal oldalon egy 16 mm-es tüszőt. 13. cnapon vagyok. Most estére meg ilyen nyúlós ( 5 cm) folyásom lett, átlátszó. Ez megelőzi a pé-t?

Figyelt kérdés
Erre a 16 mm-re azt mondta, hogy lehetne kicsit nagyobb is. Akkor ezzel nincs esély a babára? Az átlátszó folyás után kb. hány nap mire megreped és megtermékenyíthető lesz ? Addig még mennyit nőhet? Bocsi, sok a kérdés, meg lehet hülyeségeket is írtam, de kiváncsi lennék.
2009. máj. 4. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a tojásfehérjés nyálka megelőzi a peteérést, de van olyan hogy akkor is van még mikor megtörtént a tűszőrepedés. Valószínű hogy van még 1-3 napod hátra hogy megtörténjen. Addig még nőhet. Ilyenkor már elég gyors ütemben nőtt. Szóval simán van esélyed a babára. Megnőhet még 20-25 mm-re is.
2009. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szép a tüsződ nagysága,naponta kb.1-2 mm-t nő. Nekem a 13.cn volt 15 mm-es,akkor kezdődött a tojásfehérje nyúlós nyák,nem is kevés, 15cn (péntek éjjelről)16 cn-ra virradóra nagyon elkezdett fájni a pocim,sejtettem,hogy ovulációm lehet,mert mindig érzem a középidőt. Reggel 7-re mentem uh-ra ahol mondta a doki,hogy megtörtént a tüszőrepedés,tehát kb. 20 mm-es lehetett akkor. ennyit nőtt szerdától szombatig. amúgy nekem még aznap is volt nyúlós nyák,de már nem olyan sok. tapasztalatom,nekem az ovulációt megelőzi 1-3nappal ez a tojásfehérhés nyák. sok sikert,és nyugi,szerintem szép a tüsződ!
2009. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. napon 17.5 mm volt első inszemkor. Most kicsit kitolódott, de inszem repesztés előtt 5 nappal 16 mm -es volt a tüsző. Ha nincs pco-d vagy olyan bajod ami következtében nem nőnek elég nagyra a tüszők, akkor nem kell izgulni, jó ez az érték. Maga a petesejtje mindenkinek egyforma, az azt körülvevő folyadék tölti ki azt a bizonyos 20-25 mm-t.
2009. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam kicsit. Volt januárban egy vetélésem, utána volt két normális ciklusom , aztán 42 napra jött meg, akkor annyi késéssel csak 7,1 mm volt a nyh. Most laborokat is kért az orvosom, eddig rendben vannak azok is. Ma a nyh. 11,5 mm volt.
2009. máj. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!