Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes így hőgörbét vezetni?...

Érdemes így hőgörbét vezetni? Többi lent

Figyelt kérdés
Éjszaka 1szer, 2szer fel kell kelnem a lányomhoz, tejet melegíteni, viszzaaltatni. Ez van, hogy 4 órával a hőmérőzés előtt, de megeshet, hogy csak 1 órával előtte történik. van értelme így hőmérőzni? Kistesót szeretnénk, de rendszertelenek a ciklusaim.
2011. okt. 26. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Így sajnos nem fog jó eredményt mutatni, de nem baj, nem mindenki tud hőmérőzni, erre van az ovuteszt! Azt használd bátran:)
2011. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Akkor van értelme, ha legalább 4 óra alvás után méred a hődet.

A te esetedben célszerűbb lenne ovulációs tesztet használni.

2011. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt énis akartam már kérdezni. Én is van h kimegyek wc-re vagy a lányomhoz. Ma pl: 5kor voltam wc-n és 3/4 kor mértem.Emiatt lehet más az eredmény?

Elvileg tegnap előtt volt Pé-m szépen fel is ugrott tegnap a hőm de ma lejebb ment.Lehet mert mérés előtt 2órával már kint voltam...???

2011. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 5-6 hónapja mérem a hőmet, én tudom az előírásoknak megfelelően mérni. Viszont pont a héten voltam nődokinál, aki azt mondta, hogy a hőgörbe 60% biztos, az ovu teszt 80%-os. Szóval szerintem ne aggódj amiatt, hogy nem tudsz hőgörbét vezetni, próbáld az ovu tesztet. Sok sikert!
2011. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt a doki átgondolhatta volna. A hőmérőzés (ha jól csinálják) sokkal pontosabb,mint az ovuteszt, hiszen az ovuteszt azt nem mutatja,hogy megrepedt-e a tüsző, szóval inkább a hőre kellene adni.
2011. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sajnálom, hogy így nem megy. Ez nekem sokkal kézenfekvőbb, meg ahogy az utolsó hozzászoló is mondta, nem csak a pé.t lehet látni a hőgörbén, hanem néha a beágyazodást is és hogy meddig marad fenn a hő. A lányommal is hőmérőzéssel egyből sikerült. Az ovuteszt hogy működik?
2011. okt. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!