Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segít a beágyazódásban,...

Mi segít a beágyazódásban, megtapadásban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Én nem figyeltem semmire, nem ittam sem teákat, nem szedtem semmiféle szereke, mégis megfogant. Azt hiszem maga a természet, a test a legnagyobb segítség ebben.

Persze, ha nem akar megfoganni, akkor az ember elkezd aggódni, és akkor nem árthat a külső segítség, és a felsorolt segítő szerek hátha beválnak. Sok sikert!

2011. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy korábbi vetélésem miatt palástfű teát ittam,mikor a kisfiamat vártam.
2011. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vki tudja,sejti pl hogy vérkeringési problémája van akkor ki lehet próbálni olyan homeopátiás termékeket amik segítik a vérarámlást. Mert ha vkinek hideg a lába és keze ,nekem egyfolytában akkor meglehet hogy a kismedencei szervek sem részesülnek megfelelő vérellátásban. Nos a búzacsíraolaj ,halolaj kapszula ebben hatékonyan segíthet, bár én most az aspirint próbálom ki. Hallottam egyeseknél szintén segített a gyógyteák ivása, amik segítenek a méhnyálkahártya vastagításában, a peteérésben,tüszőrepedésben... és ezek is serkenthetik a vérellátást,hisz nagyon fontos hogy a kis embrió megfelelő tápanyaghoz jusson ha sikerült beágyazódni,vkinél a hideg láb megkeményíti a méhnyálkahártyát és nem tud létrejönni a beágyazódás vagy ha mégis létrejött akkor nem jut elegendő tápanyaghoz és leválhat,vagy nem fejlődik tovább és ilyenről lehet hallani... Huhh na leállok a lényeg itt van,csak mostanában fedeztem fel ezt a fontos infót ... :)
2011. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs helyesbítek nem a hideg láb keményíti meg a méhnyálkahártyát :D de kaphat impulzusokat,hisz a talp tele van idegvégződésekkel, amik azt eremdényezik hogy a puha nyálkahártya bekeményedik. Na és a méhlepénynek rengeteg,millió kis hajszálerecskékre van szüksége ,de ha nincs jó vérellátás ,nincs elég hajszálér és sajnos rossz vége lehet. De van akinél nem feltétlenül merül fel probléma attól mert hideg,keze lába. De sosem lehet tudni. Nálam legalábbis ,ez most reményt adott, 5 éve várunk a babára.
2011. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!