Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kielemeznétek a görbémet?

Kielemeznétek a görbémet?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy alakul a görbém?Lehet,h tegnap volt peteérésem? [link]
2011. okt. 27. 13:03
 1/9 A kérdező kommentje:
ez a jó görbe: [link]
2011. okt. 27. 13:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nincs peteérésed. Pajzsmirigy, PCO rendben? ÉN PCOS vagyok, nekem se volt peteérésem, szívesen segítek ha gondolod! Rengeteg tapasztalatom van!

2011. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj ezt nagyon megköszönném.Nagyon rendes vagy!Köszönöm.Esetleg ha írnál nekem egy e-mail címet akkor írnék neked levelet privibe.
2011. okt. 27. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 8. dpo-n vagy, ez lehet beágyazódás. Azért ilyen hosszú, mert azóta nem jött meg, ahogy jelölve van, és akkor is csak 1 nap?
2011. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de nem értem a kérdésed:( Mi hosszú?
2011. okt. 27. 14:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet esély reménykedésre baba ügyben?
2011. okt. 27. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén! Ti mit láttok ebből? Mert én azt,hogy nem a ciklus elejétől méri, így nem lehet mondani a pé-ről semmit!
2011. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aznap kellett volna megjönnie.De köszönöm ez eddigi válaszotokat.
2011. okt. 27. 18:07
 9/9 anonim válasza:
Minden nap mérd a hőmérsékletedet és 3-havi mérés után fogod tudni te magad is mikor van peteérésed mert akkor látványos lesz a grafikon.Én is ezzel a módszerrel estem teherbe .A másik dolog az önmegtartóztatás én nem a peteérésem napján szeretkeztem a párommal hanem a menst utólsó napjától számított 11-napon ,de előtte nem voltunk együtt,hogy biztos legyen(mivel nekem a méhszájam hátrafelé hajlik (kispárna a fenék alá szex alatt)és aktus után 1 óra mozdulatlanságban.Ezzel a módszerrel egymás után jöttek a gyerekek (5-évig teherbe sem estem azelőtt)Mérj minden reggel.Ha teherbe esel a hőmérsékleted 36.9..-37 fokon marad.Grafikonod így nem értékelhető,magne b6-ot szedjél és fólsavat már most..nem kellenek a terhes vitaminok ha rendesen táplálkozol.Sok sikert!!!
2011. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!