Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges, hogy a cici...

Lehetseges, hogy a cici fajdalom megelozze a pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
Sajnos ma reggel negativat teszteltem, igaz, hogy csak hetvege koprul nem varom de azert voltam ilyen bator ez ugyben mert a melleim mar harom napja iszonyatosan fajnak. Az ejszaka is ketszer ebredtem meg ahogy atfordultam mert annyira fajtak. Nem erzekeny a bimbom hanem oldalrol sugarzik ez a fajdalom. Sosem ereztem ilyet. Olyan mintha sok tornagyakorlatot vegeztem volna (nem tudom jobban elmagyarazni). Mindig azt hittem, hogy eloszor a teszt lesz pozitiv a hcg miatt es utanna kezdodnek mindenfele tunetek.A mellfajdalom nem hcg fuggo? Letezik, hogy hamarabb kezdodjon a cicifajdalom egy hetel a nemvart mensi elott?
2009. máj. 5. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem emlékszem, hogy mensi előtt mennyivel, de én mindkétszer a mellfeszülésből tudtam, hogy terhes vagyok, a teszt csak pár nappal utána mutatta ki, előtte nem.
2009. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem már az lenne a furcsa ha nem fájna a mellem! Tavaj volt egy terhességem, akkor éreztem először hogy nagyon fáj a mellem és a derekam, azt hittem megemeltem magam mert pultosként dolgoztam és a tele rekesznek van súlya, de aztán csináltam tesztet és pozitiv lett! Sajnos mikor már itthon voltam táppénzen kb 3 hete, akkor elkezdtem vérezni és missed ab lett a vége! Azóta minden hónapban olyan szinten fáj az egész mellem az elejétől a honaljamig, hogy még hozzáérni is alig merek! Sajna egyszer sem terhesség miatt! Kívánom hogy neked terhesség legyen! :-)
2009. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat lanyok! Nagyon remelem, hogy baba van a dologban, majd hetvegen kiderul. :) Nagyon biztato az elso valaszado valasza ugyhogy a remenyt nem adom fel. :) Kedves masodik, nagyon sajnalom ami tortent. Nekem is volt mar egy vetelesem de annal az egvilagon semmi tunetem nem volt. Soha nem fajtak a melleim meg semmi. Ez decemberben tortent. Na majd meglatjuk. Megegyszer koszonom a valaszokat!!
2009. máj. 5. 08:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nappal hamarabb már fájt a mellem a pozitív teszt előtt. Nekem is ugyanilyen érzésem van mint neked, és egyre erősebben érzem.
2009. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok! Ugyan nincs mit megköszönnöd! Segíteni sajnos nem igazán tudok neked, csak az észrevételeimet irtam le! Nekem már ez a 9. hónap hogy nem sikerült a Baba! Neked van valami praktikád amit bevetettél esetleg a cél érdekében? Én már nem tudom mit tegyek! Van egybarátnőm ő azt mondta, hogy lehet hogy pihen a szervezetem és azért nem sikerül! Látni kéne a szerelmem pofiját hogy mennyire elkámpicsorodik minden hónapban mikor mondom neki hogy ismét nem sikerült! :-(
2009. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szegény pasik!Az enyém tiszta idegzsába volta múlt pénteken mikor negatívat teszteltem,azóta sem jött meg a mensim.1hete késik,nem igazán tudja mire vélni!Melfeszülés megvan,de nekem előfordul mensi elött is!
2009. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

09:00 valaszolo neked is koszonom szepen. Olyan jo lenne, ha baba lenne. En lennek a legboldogabb a foldon. :)

Kedves 09:12-es. Nekem egy honapot kellett varni a veteles utan igy januar kozepetol kezdtunk ismet probalkozni de hiaba. :( Remelem most sikerult. En kulfoldon elek es itt a dokim egy zselet tanacsolt ami egy vekony aplikatorral a huvelyembe kell befecskendezni igy a spermak konnyen atjutnak a huvelyen es a mehnyakon anelkul, hogy elpusztulnanak mert ez a zsele megfelelo kornyezetet nyujt nekik. Inakabb sikositonak neveznem ami erre a celra lett kitalalva. Ket hete hasznalom minden szeretkezes elott, de, hogy sikeres lesz-e meg nem tudom de a dokim mielott vizsgalatra kuld ki kell ezt probalni ez itt az elso lepes addig mast nem hajlandoak csinalni mint pl. vervetel stb. Sajnos a ciklusaim nagyon felborultak a vetelesem ota. Volt olyan, hogy 17 napos volt, meg volt egy 42 napos is. Szoval szerintem az en szervezetem sem volt meg keszen januar-februarban. Sajnos nallunk nem mukodik a legyunk egyutt minden masodik nap a cel erdekeben de azert megproballunk gyakran egyutt lenni. Most az ovulacios tesztem 24-en lett pozitiv a mellfajdalom meg majus 2-dika korul kezdodott. A ferjem is mar nagyon szeretne kisbabat, sokszor csalodott amikor negativ a teszt, persze nem mutatja inkabb engem vigasztal de tudom, hogy belul o is nagyon banatos. :( Remelem, hogy hamarosan mindketten pozitivat fogunk tesztelni!!!! Szivbol kivanom neked, hogy sikeruljon!!

09:33 Hat nem egyszeru az biztos. :) Neked is kivanom, hogy pozitivat tesztelj. Amig nem jon meg addig van remeny. Lehet egy kesoi pe. Nekem tavaly a 12 napon lett pozitiv a tesztem a nemvart utan pontosan november 27-en. A 9-dik napon meg negativ volt. Keson volt pe-m vagy lehetett egy spontan pe is.

Huuu, most latom, hogy egy regenyt iratm. :)

2009. máj. 5. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:
9.12-es vagyok! Köszike hogy válaszoltál a kérdésemre, bár nem tudom hogyan tovább, mert az orvos engem most rendelt vissza. Azt mondta ha megjön akkor menjek vissza, mert akkor csinál nekem egy átjárhatósági vizsgálatot, mert nekem van már egy 3 éves lányom, meg volt a tavaji missed ab; mindkét terhességem elsőre sikerült mindenféle tea meg gyógyszer nélkül! Szóval nem értek semmit, hogy mi lett velem! Megirod ha hétvégén tesztelsz hogy mi lett az eredmény? Remélem neked sikerült, és drukkolok hogy megmaradjon ha már ennyit várat magára a Baba nálatok is!! :-)
2009. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szivesen! :) Persze, termeszetesen megirom hetvegen az eredmenyt. Pozitiv tesztet kivanok neked is hamarosan!
2009. máj. 5. 13:55
 10/15 anonim ***** válasza:

én is így érzem, a melleim fájnak pont úgy, ahogy te írod...

majd írj, ha teszteltél!

2009. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!