Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utani 12. napon tesztelh...

Aktus utani 12. napon tesztelhetek pozitivat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Nem! Minimum 14. napon ha biztosra akarsz menni
2011. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az aktus után 8. napon már pozitívat teszteltem. Ha türelmetlen vagy én nem sajnálsz néhány száz forintot egy tesztre, tesztelj nyugodtan, viszont ha még nem mutat semmit ne keseredj el, mert lehet tényleg korai volt. Nálam előjött a mellfeszülés, hányinger azért teszteltem ilyen hamar. De ha tényleg biztosra akarsz menni várd ki azt a napot, amikor meg kellene jönnie. a menszesznek.
2011. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szundika20 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 7.én volt ov. ma kezdett el a hasam talán mondhatni rá hogy görcsölni, nyilallni ..a lényeg h fájni..szerintetek 7végén már tesztelhetek?
2011. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!