Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót abbahagytam!...

Fogamzásgátlót abbahagytam! Terhes lehetek? Mikor áll be a menstruációm?

Figyelt kérdés
Júliusban abbahagytam a fogamzásgátlómat.Szeptember 24én jött meg...és megvolt október 1ig.majd rá 2 napra ujra megjött és tartott 15 napig.azóta nem volt semmi és tegnap újra barnás a folyásom...oylan mintha pöttyökben véreznék.babát szeretnénk a párommal.ez annak a jele lehet most?mert iylen rendszertelen menstruáció mellett nem tudom .szédülök is...gravidát szedek
2011. okt. 31. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetsz babás, de lehet, hogy a szervezeted nem bírja a Gravidát. Próbáld ki a Hipp Natalt vagy az Elevitet. Én Gravidát szedtem igaz gondom nem volt vele, sógornőm Elevites volt, de folyton hányt tőle. Keresztfiam Anyjának fájt a feje az Elevittől, viszont a Gravida jó volt . Barátnőm szintén Gravidáról váltott Elevitre, mert valamiért remegést, izgatottságot váltott ki nála.


Mint írtam Gravidás voltam Én is, mert amikor elkezdtem szedni utána olvastam és több minden és nagyobb mennyiségben van /volt benne mint az Elevitben.


Én azt javaslom, hogy hagyd abba legalább 1 hétre a Gravidát addig egyél sok gyümit, zöldséget és akkor kiderül, hogy attól van-e vagy már egy babóca "rendetlenkedik" odabent! Drukkolok, hogy az utóbbi legyen! :D

2011. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát remélem:)Tegnap éjszaka arra keltem hogy nyilal az alhasam...remélhetőleg egy babóca miatt:)
2011. nov. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!