Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ilyenkor mi van? Doki?

Most ilyenkor mi van? Doki?

Figyelt kérdés

A ciklusom 28-34 napos szokott lenni, ma vagyok a 37.napon, még mindig semmi. A 28.nap környékén kijöttek a szokásos ragyáim, görcsölgetett a hasam de meg nem jött, azóta sem. Teszteltem a 29. 34. 37. nap, mind negatív. Gondolom akkor tuti nem vagyok terhes, mert az első babámmal konkrét tüneteim is voltak, most pedig csak 1-2 görcs, derékfájdalom, feszültség.

Eléggé meg vagyok fázva, de neo citranon kívül semmit sem szedek, az meg gondolom nem kavar be. Szerintetek mi lehet ?


2011. nov. 1. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


érdemben nem tudok hozzászólni, de még ne add fel, szerintem 2-3 nap múlva csinálj még egy tesztet és utána menj dokihoz eredménytől függetlenül. Megértelek, mert itt olyan sokan azt írják, hogy már nemvárt előtt pozitívat tesztelnek, én is tegnapra nem vártam, de a ma reggeli 10-es érzékenységű teszt is negatív lett, azért még amíg nem jön meg reménykedem.

Írj aztán mi lett veled.

2011. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!