Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gonal f inekciótól volt...

Gonal f inekciótól volt valakinek erős rosszullét? Ha igen abba kellett hagyni?

Figyelt kérdés

Harmadik napja szúrom magam lombik miatt.Eddig is mindkét nap elő jött szédülés és hányinger de ma már 8:00-óta tart és nem akar el múlni!Nagyon rossz a közérzetem szédülök és erős hányingerrel küzdök!Volt ilyen másnak is vagy egyáltalán előfordulhat ez vagy már nem is az inekciótól van?Nem értek már semmit de félek!

Kérem akinek volt hasonló segítsen!



2011. nov. 1. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Változóan éreztem magam a 8 lombik alatt amiket végigcsináltam,volt,hogy Gonal-F-et kaptam,bizony jól emlékszem jellemző volt,hogy igen rosszul lettem én is,fekve volt a legjobb,a szédülés,hányinger vele járt,általában az injekciót reggel adtam és egy pár óráig elég rosszul voltam utánna,estére már annyira nem volt vészes.


Amire nagyon figyelni kell ,hogy nehogy túlstimulálás legyen a dologból,azt csak orvosi vizsgálattal(ultrahang) és egyéb laborvizsgálatokkal lehet diagnosztizálni.

MIvel a 3. napja használod,szerintem nem túlstimulálástól vagy ennyire rosszul.


Tűrtem én is ,még örültem is neki,hogy ha ennyire rosszul vagyok,akkor biztosan lesz sok-sok használható petesejt.

2011. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Este szoktam be adni 8-kor és utána még kb.11-ig fent vagyok de akkor nem érzek rosszullétet csak másnap délelőtt és délután 1-2 órát de mostmár két óra is el telt és nincs javulás!Mellette még szúrom a suprefact-ot azt délután adom be.Nem tudom,hogyan fogom bírni de most nagyon rossz!!!

Remélem azért a 8 lombikból sikerült végül a baba!

2011. nov. 1. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettő is.
2011. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok!!!:)

Jó egészséget nektek!!!

2011. nov. 1. 12:54
 5/5 David82 válasza:

Valami olyan anyagot tartalmaz, amitől sz.rul van az ember.

Én is kapom, ráadásul az endokrinológus még el sem magyarázta, mennyi adagot kell adni, és milyen időközönként.

Azt mondta, ez nem az ő szakterülete.

Így heti egyet adok, a 12,5-ös egységet még valahogy elviseltem, de a 25-be már majd bele döglöttem.

Nem értem, a Puregont miért vonták ki a forgalomból, lehet, hogy túl jó volt.

2019. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!