Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy ovu (jóstesztet)...

Csináltam egy ovu (jóstesztet) tesztet, a tegnapi két szép látható vonal, mintha a C leheletnyivel jobban látszódna, ma is csináltam egyet. Ez pedig két egyforma erősségű lett. Itt pedig ha jól látom a T erősödött! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reménykedhetek babára? Terhességi tesztet mikor csináljak? A peteérésem kb 16. körül volt!
2011. nov. 1. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap csinálhatsz egy tesztet reggel :)
2011. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jááááj...nem merek :)!!Párszor csalódtam, és ilyen ovu tesztet sem használtam még...sokan írták hogy tévesen is mutathat pozítívat...:(
2011. nov. 1. 12:20
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz??
2011. nov. 1. 12:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát sajna akármi előfordulhat de mivel azt mondtad,hogy erősödött szerintem nem lesz gáz én a nemvárt utáni reggelen csináltam már nem bírtam ki pedig az első babám elment és halvány + lett :) és most 16 hetes vagyok :)

Drukkolok :)

2011. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!Nagyon boldog terhességet kívánok neked!! Remélem én sem fogok csalódni :)
2011. nov. 1. 13:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Köszi és nagyon drukkolok majd írd meg mi lett :)
2011. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm:) Reggel csinálom a tesztet! Írok mi lett :))
2011. nov. 1. 19:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha erosodik a csik akkor van remeny!!:)

Viszont az ovu tesz a mensi kozeledtet is jelzi ezert is erosodhet es ezert van az, hogy azt mondjak van akinek bevallt es van akinek nem. Aki terhes volt annak jostesztkent mukodott, akinem megjott, annak nem. Persze ez sem mervado mert van aki babas volt megis negitiv volt a josteszteles eredmenye.

Drukkolok nagyon Neked!

2011. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha erosodik a csik akkor van remeny!!:)

Viszont az ovu tesz a mensi kozeledtet is jelzi ezert is erosodhet es ezert van az, hogy azt mondjak van akinek bevallt es van akinek nem. Aki terhes volt annak jostesztkent mukodott, akinem megjott, annak nem. Persze ez sem mervado mert van aki babas volt megis negitiv volt a josteszteles eredmenye.

Drukkolok nagyon Neked!

Ha 16an volt kb pe-d akkor a hcg is jelzi mar, nyugodtan tesztelhetsz!

2011. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csajooooooook! Pozitív lett a terhes teszt!!!!!Nálam boldogabb nincs a világon most!!!! Annyira vártam ezt!!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm a bíztatást!!!!! :))))))))
2011. nov. 2. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!