Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van nagyobb esély az...

Hogy van nagyobb esély az inszemre ha egy nagy tüsző érik mag vagy ha több de a domináns csak 22mm?

Figyelt kérdés

Ha csak egy érik meg akkor az ugyebár tökéletes de ha több érik akkor azok nem lesznek kevésbé érettek az egyhez képest.

Nekem 4 van...


2009. máj. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sziaaaaaaa!!! :)

Nekem is 4 van! Csütörtökön reggel megyünk inszemre.

A jobb oldalon 3 db 17-22 mm-es volt tegnap, a balban egy 23mm -es.

A doki lazán közölte, hogy szerinte engem ő túlstimulált, bocsi, meglehet, hogy cisztává alakul egy-két tüsző a Choragon rásegítésével, de ezt el tudja tüntetni.

Nekem- némi töprengés után- megéri a próbálkozást ez is, beleértve a többes ikrek kockázatát is.

Azt is mondta az orvosom, hogy minőségi különbség úgy lehet, hogy a tüszők némelyikében nincs petesejt. EGYBEN biztosan van- mondta ő

Meglátjuk.

Nálunk a férjem spermaképe sem az igazi- 18M/ml és csak 15 % mozog gyorsan közülük. Nálatok miért kell az inszem?

2009. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja. A 22 mm bőven jó már a tüszőrepesztéshez.:) Stimulált ciklusban meg főleg. Ne aggódj! :)
2009. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

A jobb petevezetőm el van záródva ezért kell az inszem , más baj nincsen hála istennek a hormonjaim jók a párom spermái 66m/ml , 254M az összes és 60% mozgó.

Ezek tudatában várjuk az inszemet.

Remélem sikerül rögtön az első...

Megy a drukk.

Majd ird meg ám hogy milyen volt , és hogy azt is hogy sikerült-e.

Pussz

Ildika

2009. máj. 6. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Az inszem jelentem, ma megtörtént! Kalandos volt... Pl azért, mert a párom óvatlanul az anyósülésre tette a srácokat tartalmazó tégelyt, amelyre ráültem... Négy helyen elrepedt, de nem folyt ki belőle semmi, ami csoda. Innentől 15 km-en át autóztunk a kiskatonákkal.

Inszem előtt a srácokat centrifugázta (hogy csak a jók kerüljenek a méhembe), majd tápoldatba adagolta az asszisztensnő, a doki pedig kb 5 perc alatt végzett.

Nem fájt (bár nekem a hsg sem fájt kicsit sem). Olyannyira nem, hogy az állítólagosan a méhnyakamba adott injekciót sem éreztem, ahogyan semmi mást sem, pedig a belső méhszájam szűk és merev.

Negyed óra döntött fekvés következett ez után, hogy segítsük a gravitációt, miközben a szeretlek is meg nem is -t hallgattam a rádióból, a párom hangját meg a térdem mellől. Bejöhetett ő is.

Összességében klassz volt, majdhogynem jól éreztem magam, rengeteget nevettünk.:)


A baj az, hogy noha 4 érett tüszőm van- ebből az egyiket cisztagyanúsnak ítélte a doki, ugyanakkor szerinte legalább egyben biztosan van petesejt. Az én férjem spermái nem olyan klasszak, mint a tiétek, de remélem a legjobbakat így is. Viszont nem értem, miért hiszem nehezen, hogy MOST sikerülhetett.

...

Köszönöm a drukkot, én is nagyon Neked! Kérlek írj, akár priviben is, érdekel, hogyan alakulnak a dolgok, mennyi baba lesz..:)

Addig is a legjobbakat Nektek!

2009. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!