Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a pecsételő vérzés?

Milyen a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
lehet hogy beágyazódási vérzésem volt két napja,milyen színű és mennyiségű?és kb. hány cm lehet amit észrelehet venni a fehérneműn?és tegnap kicsit görcsöltem mintha meg akart vona jönni
2011. nov. 2. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet? Nekem kevés pirosas volt az előző terhességnél, sajnos onnantól minden nap. Nem jó jel. Ha elmúlik akkor nincs gond, de ajánlanák inkább magándokit mint sztk-sat, mert ott leszarják az embert (tisztelet a kívételnak). Ha meg nagyon vérzel mindenféleképp doki. Ha meg el akar menni inkább engedd az elején. Mi sajnos a 22 hétig reménykedtünk hiába.

Próbálj meg nem idegeskedni! Ne emelj és pihenj amikor csak tudsz.

Drukkolok nektek, hogy ne legyen baj.

És ne ijedj meg, mert az nem tesz jót.

2011. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem vérzek tegnap volt kicsit erősebb nem tudtam valami sokat pihenni csak este,lehetséges azért véreztem jobban de ez az érzés megvan mintha meg akarna jönni és kicsi nyílalást éresztem ma,remélem nem lesz semmi baj
2011. nov. 2. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:
még nem csinátam tesztet kedden reggel készűlök rá :)
2011. nov. 2. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény? Teszteltél?
2011. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!