Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja hagytuk el a szopizást...

2 napja hagytuk el a szopizást 2 évesemmel, mikorra fognak helyreállni a hormonok hogy újra terhes lehessek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

bármikor teherbe eshetsz.sokan éppeb szoptatás alatt esnek teherbe.szóval:ha babát akartok akkor nincs mire várni..


én amikor elválasztottam a kislányomar rá 1hónapra jött meg a mensim és a következő hónapba terhes lettem

2011. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
drukkolok,hogy úgy legyen ahogy az előző leírta,de én fél éve hagytam abba és kis tesó még sehol.Korábban mindig elsőre babás lettem.Azt mondják van akinek pár hónap is lehet mire helyre áll a rend.sok sikert!
2011. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt lettem kismama, pedig még napi 4x szopizott. Most vagyok 39 hetes. Tehát bármikor összejöhet, ha van peteérésed.
2011. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Az teljesen egyénfüggő, hogy a szoptatás alatt, után ki mikor esik teherbe! Ez olyan, mint a szoptatás és a mensi kapcsolata, egyénenként eltérő!

Lehetséges variáció:

1. szoptatás alatt mensi nélkül baba

2. szoptatás alatt mensivel baba

3. szoptatás alatt se mensivel se anélkül nincs baba

4. szoptatás befejezése után egyből baba

5. szoptatás befejezése utána bizonyos idővel van baba

Ezt előre nem kehet tudni, hogy ki melyik kategóriába tartozik! sőt ugyanannál a nőnél is változhat a terhességek alatt!

2011. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval,de azzal kiegészíteném,hogy lehet menzid peteérés nélkül is.Nekem ez volt,végig menstruáltam rendszeresen szoptatás alatt is,de ultrahangon látszott,hogy nincs peteérésem.
2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, szeretném kérdezni, hogy hogyan sikerült leszoktatni a szopiról: mert a kisfiam most múlt 2 és már teljesen kivagyok...még mindig cicin alszik el, éjszaka is többször ébred. Köszi előre is!
2011. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyik előző vagyok.Nekem is 2éves múlt mikor már nem bírtam tovább.Elutaztam egy hétvégére és miután hazajöttem már nem kereste...előtte mindent megpróbáltam,de addig sírt amíg nem szoptattam meg.sok sikert!
2011. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!