Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy hogy...

Volt már valaki úgy hogy végig barnázta a beágyazódást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A 10.hétig vérezgettem,véreztem,volt,hogy friss piros,nagyobb mennyiségű volt görcsökkel,máskor pedig barna és kevés,annyit aggódtam,hogy valami borzasztó volt az az időszak.
2011. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Clostyt szedtem ebben a hónapban és hsg-m is volt.Voltam uh-on a 15-ik napon,azt mondta a doki hogy minden rendben.Másnap volt egy kis barnázásom.20-ik naptól elkezdtem barnázni,ma vagyok a 23-ik napon+görcsölget a hasam is.Voltam dokinál,azt mondta ebből még bármi lehet,igy nem ad gyógyszert rá.Most meg idegeskedek hogy vajon mitől lehet ez a barnázás.Neked mikor kezdődött legelőször a pecsételés?
2011. nov. 2. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

láttam nálatok ezeket a tűneteket és nekkem is majdnem ugyanez van csak és nem tudom hogy a baba van-e a dologban csak 3 napig tarott a mensim és rá 2 napra barnáztam és görcsöltem egy tesztet már csináltam de negatív lett jövőhéten meg megyek a dokihoz addig meg idegeskedk hogy vajon mi bajom lehet :(

2011. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság? Van Baba a pocidban?


Hány napot barnáztál még?


Drukkolok!!!! :)

2011. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Múlt hétfőn pozitivat teszteltem.A barnázásom teljesen elmúlt!Úgy látszik én azon kevesek közé tartozom,akik végig pecsételik a beágyazódást!:)
2011. nov. 22. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!! :)
2011. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. nov. 23. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elég tanácstalan vagyok,mert most december 8.-án kellett volna megjönnije de nem jött meg hanem ,már múlthét hétfő óta barnázok,néha egy kevés pecsételős vérzéssel,van még ma is . Aloe Vera-s Méhpempőt szedek mert a menszim kicsit rendszertelen azt mondták hogy beágyazódástól is lehet de nekem ez már 15 napja tart..(nagyon kevés)de idegesít ,az egyik barátnőm úgy járt hogy menszi előtt 1 héttel elkezdett barnázni,meg pecsételgetni és neki ez tartott 12 hétig folyamatosan hol barnás hol kicsit véres...és nem is tudta hogy terhes ..csak utánn amikor hirtelen abba maradt.ez mitől van? lehetséges hogy én is így vagyok még nem csináltam tesztet de így is lehet csinálni hogy barnázgatok,meg kevés vérzés is van ? szerintetek?

2011. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!