Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a nemvárt,4nap késésse...

Megjött a nemvárt,4nap késéssel! Sokkal kevesebb van, mint szokott lenni és most olyan élénk meggy piros! Attól még lehetek babás?

Figyelt kérdés
2napja járok többször pisilni-pedig nem ittam sokat,2napig nagyon fáj a mellbimbóm,hányingerem van-eddig mindig enni akartam,ma viszont rá sem tudok nézni semmire!Szurkálgat a hasam-és érdekes mód most nem görcsöl-pedig első 2nap nagyon szokott!Átaludtam a napot szinte,olyan telt a pocim pedig nem is ettem.Csináltam tesztet még mielőtt megjött volna akkor - lett!Már kezdtem örülni,hogy nem jön a nem várt.Azt hittem babás vagyok,de megjött...semmi esély rá igaz?:(
2009. máj. 6. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hőd mennyi volt ma reggel?
2009. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mértem,de most 36.6 ha ezzel megyünk valamire.
2009. máj. 6. 15:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis 36,9...bocsi
2009. máj. 6. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy! :-) A 36,9 jó, bár reggel kellene mérni. Szerintem tesztelj holnap reggel, és reméljük közben ez a vérzés is abbamarad.
2009. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a menses 2. napján szokott csak leesni a hőm, szóval ez még nem sokat jelent.
2009. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma van a 2.ik napom...sok esélyt nem látok rá:(
2009. máj. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!