Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélye a terhességnek,...

Van még esélye a terhességnek, vagy most nem jött össze?

Figyelt kérdés

1 hete késik a mensim,de még nem csináltam tesztet,pont azért mert nem akartam idejekorán tesztelni.A napokban terveztem megcsinálni egy tesztet,de mostmár elbizonytalanodtam.Tegnap szexeltünk a párommal és az aktus végén,amikor wc-papírral letöröltem magamról a spermát,picit rózsaszines volt.Rögtön az ugrott be,hogy reggelre biztos meg fog jönni.Nem így lett,de egész nap görcsölget az alhasam és minden pillanatban úgy érzem,hogy megjött.

Mennyi esélyem van még,hogy nem fog megjönni és esetleg mégis terhes vagyok.Ha nem a mensi miatt,akkor mitől lehetett tegnap enyhe vérzésem?


2011. nov. 3. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez 2 esélyes! Tesztelj!
2011. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia!

ha egy hete késik és mindenképpen csinálnék egy tesztet! nagy valószínűséggel, ha terhes vagy azt már bármelyik napszakban kimutatja, nem kell várni reggelig! Ha esetleg negatív lesz és nem fog megjönni, én mindenképpen orvoshoz fordulnék, mert lehet hormonális probléma áll a háttérbe! Ha késő peteérésed volt, akkor lehet a rózsaszínes folyás a beágyazódás jele! Egyéb esetben mensi előjele is akár! Vagy kicsit "durvábbra" sikerült az együttlét, és megsérült a hüvely fala, esetleg méhszájszebed is lehet! Hirtelen ennyi jutott eszembe! De a lényeg, h mindenképpen vegyél tesztet minél előbb!

2011. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Nem hiszem,hogy felsértettük volna a hüvelyemet,méhszájsebem pedig nincs.A teszteléssel azért várok holnap reggelig,mert lehet,hogy még ma meg fog jönni.Ha ma nem jön meg,akkor holnap reggel tesztelek.Dokihoz mindeképp el fogok menni,akkor is ha negatív lesz a tesztem,mert nem szokott ennyit késni a mensim.Ha esetleg pozítivat tesztelek,akkor viszont még korai lenne orvoshoz menni,mert úgysem látna még semmit.Ebben az esetben viszont van okkom aggódni az enyhe vérzés miatt,vagy ez másnál is előfordul ilyen korai terhességnél?
2011. nov. 3. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy pici rózsaszín miatt ne aggódj! Elpattan egy ér az együttlétnél, attól lett rózsaszín.


Én már most tesztelnék. Ha babád van, már kimutatja, ha meg nincs, akkor nagy valószínűleg holnapra sem "lesz".

2011. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nagy valószínűséggel*
2011. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van!Még ma megcsinálom a tesztet!Mindjárt fel is hívom a páromat,hogy munkából hazafelé jövet vegyen egy tesztet!Úgy izgulok!Remélem pozitív lesz!
2011. nov. 3. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajrá! :o)
2011. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

88 %-os vagyok, azt hiszem a 2. válaszoló!

Ha esetleg pozi lesz a teszt, akkor szerintem mindenképpen hívd fel a dokidat és számolj be neki a rózsaszínezésről!

2011. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem volt időm megcsinálni a tesztet,mert mire a párom hazaért,megjött a mensim.:(

Kicsit elszomorodtam,de azért nem vészes,majd,legközelebb sikerül!

2011. nov. 4. 07:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

4-5

2011. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!