Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Lassan 8-9 napja késik a mesim. 4 nap késés után a teszt negatív. Van még esély a babára?

Figyelt kérdés
Késésen kivül nem igazán volt illetve van egyéb tünetem. Tegnap óta néha-néha erős hányingerem van kb. 10 percig. Mindjárt megjön érzésem sincs igazán. Enyhe szurkálás előfordult már többször. A pé-kor előtte és alatta is együtt voltam a párommal. Utána nem is görcsöltem a baba témán , mert pé után egy héttel és onnantól kezdve folyamatosan martam a páromat, szegénykémmel mindenért összevesztem. esetleg lehetek babás a negatív teszt ellenére, vagy csak már az elkeseredés miatt van minden??? Már egy éve próbálkozunk a babával.
2008. márc. 18. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!van még esély!csinálj újra tesztet lehet,hogy az előző nem volt elég érzékeny!! neke sem mutatta ki teszt,aztán 19nap késés után nőgyógyász mondta meg,hogy öt hetes terhes vagyok!!fel a fejjel!drukkolok!!!
2008. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!!!

és mikor teszteljek hány nap múlva? Reggel vagy este, mert sokan azt mondják reggel, de újabban látom itt az oldalon, hogy inkább este???!!! Dokimhoz sajna melom miatt csak legelőszörr április első hetében jutok el de addig, még sok idő van.....

2008. márc. 18. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

persze lehetsz babás!Nekem az 5 nap késés után is csak halványan volt csik de másnap reggel már erősen látszott!Mindenképp tesztelj és reggeli első vizelet a legalkalmasabb rá!Én szoritok neked!

Üdv:15 hetes kismami

2008. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

4 nap késés után nekem a három terhességem közül egyik sem volt kimutatható. Mindig min 7-8 nap után (a másodiknál 2 hét!!) volt + a teszt. Szerintem 1-2 nap múlva tesztelj újra. És én úgy tudom, hogy a reggeli első vizelet a legjobb, mert annak legnagyobb a Hcg tartalma!!

Sok sikert! Drukkolok!!

2008. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Na azért persze nem beszélem be magamnak a babát, de nem is adom fel, hanem veszek egy tesztet még a héten és hétvégén majd tesztelek. Mégegyszer köszi a válaszokat!!!:-))))
2008. márc. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!