Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc. 6-án volt az utolsó...

Márc. 6-án volt az utolsó mensim, 12-15-ig voltak a jónás napok. Lh tesztel figyeltem és az halvány két vonallal peteérést mutatott. Ha terhes lettem pozitív vagy negatívnak kellene lenni peteérés körül az lh tesztnek?

Figyelt kérdés
A ciklusom átlag29-30napos.Naponta lh tesztel figyelem peteérésem, és 16.-ától egyre hallványabb mára 18. -ára szinte nincs is két vonal teljesen negatív.Lehetséges az hogy a jónásnapokon teherbe estem és most ezért nem kezdődik peteérésem?Igazi pozitív nem volt jónáson sem és azóta egyre hallványabb,és aztán eltünt. A hasam alja 16.-ától tompán fájdogál.Lehet, hogy ez a beágyazódás?10mlU/ml-es hcg tesztel mikor érdemes tesztelni legkorábban?
2008. márc. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem igazán értem a kérdést. Mikor nézted az ovu tesztet, mert du. és este mutat jó értéket. Ha márc 6-án volt meg a mensid akkor csak 28 napra tudod meg igazán, hogy terhes lettél-e. Az ovu tesztet én használtam terhességi tesztként is és a hcg hormont is kimutatja.

A nem várt mensi napján az ovu teszt két csikos lett és persze a terhességi teszt is.

2008. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A halvány két vonal esetén nincs pé. Csak akkor, ha a tesztcsík sötétebb, vagy ugyanolyan sötét, mint a kontrollcsík!

Ha terhes vagy, folyamatosan pozitívat mutat sokaknak, de megjegyzem, NEM az Hcg-t méri, hanem az Lh-t az ovuteszt...

Jónás-napok után is tesztelj ovuteszttel, mert mi van, ha akkor van a pé-sed? És akkor az lenne az az alhasi fájdalom!!

Azzal az érzékeny teszttel az elmaradt mensi másnap reggelén tesztelnék...

2008. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jha, bocs, megint én.. Most nézem, hogy írod, hogy teszteltél, és eltűnt a csík. Hát, nem tudom. Ezek szerint akkor nem volt pé-sed!

A 12. nap előtt is ovuteszteltél? vagy csak azóta? Mert lehet, hogy előbb volt. De ha nem, akkor biztosan nem volt pé, a teszt 99%-osan kimutatja!

2008. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második hozzászolónak üzenem, hogy ha terhes vagy akkor hcg hormon van a szervezetedben és azt mutatja az ovu teszt. Hiszen akkor már nem lehet peteérésed. De többet megtudhatsz erről ha a keresőbe beirod hogy ovulációstesztek. Ott olvastam hogy az ovutesztet jós tesztként lehet használni.
2008. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!