Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 37.1-ről 36.9-re leesik a...

Ha 37.1-ről 36.9-re leesik a hőm és van egy pici vérzés, akkor már ugye meg fog jönni? Ja és a luteális fázisom, ha jól számoltam a PÉ-t akkor 12 nap volt. Az nagyon kevés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy a 12-16 az elfogadott, tehát szerintem nem kevés.

S hát sajnos akkor mostmár meg fog jönni...

2009. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajna eléggé meznisen hangzik. Annó nekem is lépcsőzetesen esett le a hőm, 37-ről 36.8-ra, aznap megjött, másnap tovább esett a hőm. Reméljük hogy nem jön meg...
2009. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2009. máj. 7. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem még lehet bármi :) a holnapot azért várd meg. persze számít az is, hogy mennyi az alaphőd.
2009. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kis leesés lehet a beágyazódás jele is... ha holnapra vissza megy, akkor semmi gond :)
2009. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a luteális fázisom 10-11 napos. A második és harmadik babánk havi 1 alkalomból összejött az első hónapban. Tehát a 12 nem lehet akadály a teherbeesésedre!

2 gyermekes 9 hetes km

2009. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!