Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem után 6 nappal...

Peteérésem után 6 nappal testápoló szerű folyásom van! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármitől. A ciklus során folyton változik a folyás. Ha nem túl sok és nem csíp/viszket akkor nincs gond.
2009. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit nem tapasztaltam,csak van!!
2009. máj. 7. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Nem tudom jelent-e egyátalán valamit.
2009. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom! Remélem csak! :)
2009. máj. 7. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem mindkettonknek 1-et jelent, bár én már csak óvatosan bizakodom. Peteérés után napokig tompán fájt a méhem picit fáj a mellem, bár ez lehet a mastodynon hatása is. Jovo hét szerdáig kiderul akkora nem várom és ilyenkor persze nem megy az ido ettol meg már megorulok!!! Szorítok nektek is hogy sikeruljon !
2009. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is jövöhét csütörtökre nem várom,semmi előjel nincs,a méhem tompán fájdogál,de más nincs!Semmire nem merek gondolni,mert nem akarok csalódni.Majd kiderül!
2009. máj. 7. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelent semmit. Nekem mindíg van pé után folyásom, és menzi előtt mindíg fehér krémes. Mikor terhes lettem száraz voltam... Ha arra gondoltok hogy baba miatt, ne erre alapozzatok mert ilyenkor nem jelent semmit. Remélem sikerül Nektek a baba, de ne erre alapozzatok. A nem várt előtti nap már tesztelhettek, hátha kimutatja, de ha nega várjatok pár napot.

Szorítok Nektek hogy baba legyen!

2009. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megpróbálok nem gondolni a baba dologra,mert előző hónapokban túl sokat foglalkoztam ezzel a dologgal!! Nem is bízok benne mert ezidáig semmi tünetem sincs!A fejem fáj,de ez betudható a bolond időjárásnak!!
2009. máj. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!