Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja nov.12. -ére?...

Ki nem várja nov.12. -ére? Tünetek vannak már? Én érzem a hasam alját. De nem olyan mint menszi előtt. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 15:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem millió tünetem van, de egyiket sem merem elhinni, hogy az az. Mert lehet mensitől is.


Én már teszteltem ma reggel, 10- es érzékenységűvel, és negatív lett :( El is ment a kedvem.

2011. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ne idegeskedj én már a második babát szeretném ha sikerülne. De én is bizonytalan vagyok. tesztelj később még korai szerintem. Amikor nem várod a menszit akkor tesztelj vagy utána pár nappal.
2011. nov. 7. 17:35
 3/39 Hebaba ***** válasza:

Sziasztok.

Én 13- ra nem várom. A mellem kicsit feszül, néha szurkál a hasam. DE ezek mind megvannak mesni előtt is.


Szerintem az a tesztelés még korai volt. Szerintem leghamarabb a nemvárt napján érdemes.

Ti mióta próbálkoztok?

2011. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Én 13.-ra nem várom. A melleim fájnak meg a derekam.
2011. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Hebababa! Nekem okt. 17-én volt meg utoljára úgy hogy utána kezdtük a próbálkozást. Nekem az első babám rögtön sikerült remélem most is így lesz.
2011. nov. 7. 18:36
 6/39 Hebaba ***** válasza:
Akkor ez még az első hónap! Kitartás, jönni fog, főleg hogy már van egy babád! Én drukkolok. Majd írd meg légyszi, hogy sikerült e.
2011. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is drukkolok nektek. Majd megírom már alig várom, hogy tesztelhessek, de félek is tőle egy kicsit.
2011. nov. 7. 20:25
 8/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Első vagyok.


Sajnos úgy fest, a teszt nem hazudott, nemsoká meg fog jönni... :(( elkezdtem barnázni, meg volt egy kevés rózsaszínes folyásom is. Ez mindig mensi előtt 2 nappal jelentkezik, és bizony két nap múlva leszek a 28. napon. És a 14. napon éreztem a peteérést is, és ugye ha utána jön a 14. luteális fázis, akkor az pont 28 nap. tehát kijön a matek része.


Csak azt nem értem, hogy peteérés napján - igaz este - voltunk együtt. akkor mikor kéne, ha nem akkor????

2011. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Szia Első válaszadó! Nagyon sajnálom! De csak egyszer voltatok együtt a ciklus közepén? Vagy azért abban a pár napban többször is?
2011. nov. 7. 22:16
 10/39 anonim ***** válasza:
sziasztok!!remélem nem baj,hogy csatlakozok hozzátok!nekem elvileg nov 15-én kellene megjönnie!!de hál istennek nem érzek semmi tünetet!!szerintetek ez jó??nekem mindig fáj a mellem(múlt hónapba 2 héttel a nem várt előtt)most még semmi!!valaki közületek méri a hőjét??feltenné!!köszi előre is!!
2011. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!