Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van az ilyen terhességi...

Mi van az ilyen terhességi teszttel?

Figyelt kérdés

Először azt hittem hogy negatív..jobban megnézve látom a 2.csíkot is,de nagyon kell figyelni...annyira h a nem nézed meg jólészre sem veszed..Clearblue-val teszteltem.

okt. 29.-én voltunk csak együtt, tehát 9 napja....szerintetek most mi van?


Belinkelnem semmi értelme hisz olyan halvány hogy nem látszódik, csak szabad szemmel...

Mi lehet szerintetek?

Ha a héten nem jön meg tesztelek újjat...


2011. nov. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénteken csinálj újat, vagy vegyél ovulációs tesztet az már nagyon korán erősen kimutatja :)
2011. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Korán teszteltél 2-3 nap múlva inkább terhességi tesztet csinálj. Az ovu tesztet jóstesztként több napon át kell csinálni, hogy lásd a változást.

Szurkolók, hogy baba legyen.

2011. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

terhességi tesztet csináltam....


köszi az eddigi válaszokat!

2011. nov. 7. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még egy 10-es teszt se mutatja ki biztosan, hogy terhes vagy, a Clearblue pedig 50-es, a legkevésbé érzékeny teszt. Ismételd meg pár nap múlva.
2011. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 nappal együtt lét után egy teszt sem mutatná ki, akkor sem ha terhes lettél. Nem várt napján érdemes tesztelni, de jóval érzékenyebb teszttel. Sok sikert!
2011. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
majd megírom ha újra teszteltem az eredményt..
2011. nov. 8. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg a nemvárt napját, mert az együttlétet követő 9. nap nagyon korai.


Az ovuteszt, mint jósteszt nagyon becsapós, vigyázz vele!

2011. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!