Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma már kimutatná a 10es teszt?

Ma már kimutatná a 10es teszt?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom, ha baba van, ma már kimutatná a 10es teszt? Még nem csináltam meg..
2011. nov. 8. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon necces sztem, várj vasárnapig. Minek csalódnál feleslegesen?
2011. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod mikor volt peteérésed, akkor is én a helyedben csak pénteken csinálnám meg a tesztelést!
2011. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia. én sem várom vasárnapra, de én szerintem tesztelek szombaton mert sokat fájt a mellem és picit a méhem és a hőm is fent van rendesen 37.3
2011. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szreintem meg felesleges mensi kimaradás előtt tesztelni. Ki lehet várni azt a pár napot, mégha nehéz is. Tesztelsz aztán halvány lesz, vagy nem eldönthető, vagy tök negatív annak mi értelme? Csak magatoknak okoztok felesleges izgalmat. Tartsatok még egy picit ki. Ha baba van, úgysem szalad el. :)
2011. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hebaba ***** válasza:
Én is vasárnapra nem várom. Én legkorábban szombaton tesztelek max. Várd ki, mert még csalódás lehet belőle.
2011. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várd meg a vasárnapot, mert még nem mutatná ki, ha meg még is terhes vagy, akkor csak feleslegesen stresszeled magad, ha most nem lesz +.
2011. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a menzi napján is nagyon halvány, alig látható.
2011. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 9.dpo-n teszteltem halvány pozit , öt nappal a nemvárt előtt délutáni vizeletből, viszont az első gyereknél csak a nemvárt után két nappal lett halvány, tehát vagy kimutatja vagy nem. Drukkolok, hogy pozi legyen.
2011. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én várnék a helyedben. Azt a biztos. Nem egy olyat olvastam, hogy mensi előtt sokkal halvány pozitív volt, volt nagy öröm, aztán szép lassan elhalványult valamiért.


Ha van baba, és megtapad, akkor legyen erős, ha meg valami gubanc van, akkor inkább ne is tudjak róla, és ne éljem bele magam fölöslegesen... minek? A pozi után néhány nappal a negatív még nagyobb csalódás, mint egy sima negatív.

2011. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!