Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele lehet?

Terhesség jele lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy hetem van a vérzésemig, a bal petefészkem néha beszúr, és ott lent is, körülbelül egy időben! Lehet a babóca?
2011. nov. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, az a biztos. MI mondhatunk bármit, de Ő tuti megmondja, hogy mi van a szervezeteddel.
2011. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.....megfogadom a tanácsodat :) További szép estét :)
2011. nov. 8. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát orvoshoz még ne menj. :) Az ég világon nem fog látni semmit. Hacsak nem valami más áll a háttérben, de babát biztos nem. Ha még 1 heted van a mensidig, akkor elvben még csak mostanában ágyazódik be. (Már ha történt megtermekényelülés.)És lehet is, hogy pont emiatt érzed a szúrást. Szóval lehet terhesség jele, de még nagyon korán van ahhoz, hogy ezt ki lehessen jelenteni. Majd ha már késik, csinálj tesztet, vagy aznap amikorra várod. Ha pozitív, akkor is ráérsz 2 héttel később elmenni az orvoshoz,(ha nincs panaszod) hogy már szívhang is legyen, és megkapj minden szükséges papírt.
2011. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most öntöttél belém egy kis lelket....örülnénk egy picinek :)
2011. nov. 8. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen. Drukkolok! Majd akkor írj 1 hét múlva, hogy sikerült-e. Amúgy nekem is szúrt beágyazódáskor, és szintén főleg bal petefészkemnél. Akkor még nem tudtam miért van, azt hittem megint peteérés, mert ahhoz hasonló volt, akkor is szokott szúrni. De aztán kiderült, hogy úton van a pici. Szóval sok sikert!
2011. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked a picihez! Akkor majd írok! Jó éjt, puszi
2011. nov. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!