Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 napnàl hosszabb...

35 napnàl hosszabb ès 21 napnàl rovidebb ciklusoknàl van esèly teherbeesèsre?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is 30-40 napos ciklusaim voltak sajnos (volt olyan honap,h teljesen ki is maradt).Augusztusban mègis teherbe sikerult esnem,nagy volt az orom,de sajnos kromoszoma-rendellenessèg miatt nem fejlodott a magzat,elvetèltem.Utànna 37 napra jott meg,most meg 3 napja barnàzok,èrzem is,hogy hamarosan megjon,de csodàlkozom nagyon,hisz az elozo mensim elso napja ota mèg csak 19 nap telt el.Akkor valoszinuleg nem volt peteèrèsem a honapban?A barnàzàs hormonproblèma vagy gyulladàs lehet? Ilyen ciklusokkal mennyi az esèly (majd kèsobb) egy ujabb teherbeesèsre?
2011. nov. 9. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

csak az én esetemet tudom leírni.

A ciklusom 21 ill 35 naposak, peteérés hol van, hol nincs.

27 évesen öregedni kezdett a méhem, ezért fogamzásgátlót kaptam. 3 évig szedtem. Aztán abbahagytam, 1 év után álltunk rá a babaprogramra, dokival.

Hormonkezelés + Clostibegyt és első hónapban összejött a fiam.

Aztán, amikor a fiam 18 hós lett, a fenti ciklussal megfogant a lányom. Rá két napra, már éreztem, h várandós vagyok. Alig birtam várni, még 2 hetet, h tesztelhessek. Én voltam a legboldogabb!

És az orvos lepődött meg legjobban! Azt mondta, h ez szinte csodának számít.

A lányom már 20 hónapos, cserfes, rosszcsont!

És az elmúlt fél évben a ciklusom pontosan 28 napos! Ez sohase volt így!

2011. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

35 napnál hosszabb ciklusoknál?


kiszámolom!


tegyük az időt egy valós számok halmazán definiált változóvá:

(35 nap=302000 sec)


{

double a = 3024000;

for (int b=a; b <= 1814400; --a) //??

{

console.WriteLine("KURVÁRA TERHES VAGY!")

}

Console.ReadKey();


rakd be c# console application-be.

2011. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves elozo vàlaszolo!

Igazàn orulok,hogy miutàn elolvastad a problèmàmat ès azt,hogy min mentem keresztul,mègis segitokèsz,èrtelmes vàlaszt tudtàl adni...

Ezt a Kurvàra terhes vagy fèle valoszinusèg szàmitàst vagy mit,megtarthattad volna magadnak!

Ha nem szeretnèl segiteni màsoknak,legalàbb tartsd meg magadnak a hulyesègeid!


Remèlem ha Te teszel fel kèrdèst esetleg valamikor,hasonloan megèrto,segitokèsz vàlaszt fogsz kapni!

(Tolem azèrt biztos nem,èn segitek bàrkinek ha tudok,mèg talàn Neked is!)

2011. dec. 9. 11:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!