Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek az eredmények jók? Lehet...

Ezek az eredmények jók? Lehet babám?

Figyelt kérdés
rendes nagy uterus. endometrium:8,00mm. j.ovarium 30x24mm-es. benne 12mm-es tüszű. b. ovarium 24x18 mm-es. benne több apró tüsző. ezek szerint van peteérésem vagy nem? 10 hónapja próbálkozunk egyenlőre semmi... :-( nagyon szeretnénk babót de a doki azt mondta 1 évet meg kell várni és utána teljesen kivizsgál engem, és a párom is. írjatok!! köszi...
2009. máj. 8. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én UH vizsgálati papíromon szerepel a tüsző méreténél (28mm), hogy dominans. A dokim szerint ez jelenti az érett tüszőt. Az mindenképpen jó, hogy van egy 12mm-es tüsző.

Hanyadik napodon néztek? Mikor szokott peteérésed lenni? Nem lehetséges, hogy viszonylag korán nézett az UH-n?

2009. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A több apró tüsző jelentehti azt, hogy pcos vagy. Nézd meg: www.pcos.hu ott: lent: teszteld magad!
2009. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...

megcsináltam a tesztet ,az eredmény: a pcos szindróma gyanúja megvan de nem erős..

keressem fel a nődokit és beszéljek vele erről?

2009. máj. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!