Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell szednem a duphaston...

Miért kell szednem a duphastont ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
okt.15én volt utolsó menszesz,26án kaptam choragon injekciót,nov2án voltam uh-n,írt duphastont és azóta szedem.Tegnap voltam ismét nem látott semmit az uh-n és azt mondta szedjem még egy hétig mig vissza nemmegyek.zt olvastam itt hogy addig nm jön meg míg szedem,de megkérdeztem a dokit ő azt mondta hogy 2-3 napot csak késhet tőle!tegnap kellett volna megjönni de nem jött.lehet még terhes?
2011. nov. 10. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem vagy terhes? Csináltál tesztet?

Én is azt hittem, hogy a duphastontól majd jó sokat késik. És nem. Ahogy a doki mondta, nekem 1 napot késett. Én inszem után szedtem azért, hogy segítse a beágyazódást. Ha nem vagy terhes, meg fog jönni 1-2 napon belül.

2011. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál. Csináltam tesztet ma reggel és negatív lett:( tegnap voltam nála uh-n és nem látott semmit,a ciklusaim 26 naposak tegnap kellett volna megjönni,de ezekszerint a duphastontól késik?
2011. nov. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!