Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy ciklus...

Mitől függ, hogy ciklus hányadik napjától kell elkezdeni a clostyt?

Figyelt kérdés
Nekem a ciklus 3. napját mondta a doki, de a tájékoztatóban olvastam, hogy csak akinek rövid a tüszőfázisa az kezdje el a 3. napon, különben az 5.-en. Nekem 15 napos átlag a tüszőfázisom. Csak azért érdekelne, mert a dokim külföldön van és csak 5 szem gyógyszerem van, ami csak akkor lenne elég addig amíg tudok még iratni, ha legalább a 4. napon kezdeném el. Szerintetek?
2011. nov. 10. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értem miért csak 5 szem gyógyszered van?Nem 10db van egy üvegben?(nekem legalábbis annyi volt) 28napos ciklusoknál nekem az 5.napon kellett elkezdenem.26napos ciklusoknál a barátnőm a 3.napon kezdte szedni.Minél rövidebb a ciklus annál előbb kell elkezdeni.Legalábbis nekem így magyarázták.Egyébként nem hiszem,hogy gondot okozna,ha a 4.napon kezdenéd el (ez csak a saját véleményem).
2011. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért van csak 5 szem gyógyszerem, mert már régebben is szedtem, de akkor csak napi 1 szemet és abból maradt meg. De most napi 2-t kell, mert 1-től nem érett tüszőm.
2011. nov. 10. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem átlag 28-29 naposak a ciklusaim és ez a második clostis hónapom.Ma kellett elkezdenem szedni, ma vagyok a 3. ciklusnapon.2X1-et szedek mint a múlt hónapban.
2011. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!