Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy mégis babós...

Lehetséges hogy mégis babós vagyok annak ellenére hogy megjött ápr. Végén a mensim, igyaz 4 nap csúszással, de annyi mennyiségű volt mint szokott, csak nagyon sötét?

Figyelt kérdés
Konkrét tüneteim nincsenek és még peteérés előtt állok,de a hasammal nem vagyok kibékülve!Lehet hogy hülyén hangzik,de nagyobb,mint szokott,kerekebb.És az érzés,hogy babás vagyok,egyszerűen csak úgy érzem.A napokban csináltam több tesztet,amik közül volt jó néhány+,de!!!több idő múlva.Ma csináltam mégegyet,és amikor a vizelet végig vonult az ablakban hamarabb jelent meg a 2. csík,mint a kontroll vonal,majd eltűnt és néhány perc múlva megint előtűnt csak halványan.Szerintetek?
2009. máj. 8. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baba csak nagyon akarod.Ne akard olyan görcsösen és akkor összejön. Sok sikert.
2009. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

húú hát ez elég bonyolult de sokan írták már h a teszt pozitív de csak több idő elteltével szerintem csak akkor lehet pozítív egy teszt ha a szervezeted hcg hormont termel és ugyebár azt csak terhesség esetén következik be!!!!

vagy rosszul gondolom??

2009. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!