Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott már valaki a sóskrémes...

Hallott már valaki a sóskrémes tampon használatáról? Milyen tapasztalatok vannak erről?

Figyelt kérdés
Mindennap egy órára felhelyezni, és ez biztosítja az embrió számára a megfelelő környezetet??? Az echo tv-ben Bíróné Molnár Erzsi természetgyógyász beszélt erről. És azóta egy kedves családtagom nem hagy békén a sós tamponnal, miért nem használom?
2011. nov. 11. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézz körül, hányan nem növekedtünk embrió korunkban megfelelő körülmények között!!! :)


Én hagynám a fenébe a dolgot.

2011. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát bennem a sónak nem éppen a kedvező hatásai élnek.
2011. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Állítólag segíti a teherbeesést és a beágyazódást. Akinek nem tapad meg a baba, annak hasznos lehet M. Erzsi szerint.
2011. nov. 11. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:

mondd meg az egyik kedves csaladtagodnak, hogy a babaprojectet bizza ratok :D


masreszt ha mindenkeppen mondanom kell valamit, azt mondanam, amit a nagyanyaink is hasznaltak: barátcserje (agnus cactus)

2011. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Az a baj, hogy csak fújja és fújja és napi szinten felidegesít vele. Kár hogy nem tudok hazudni, de lehet meg kell tanulnom a cél érdekében...

2011. nov. 11. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:

utso vagyok

van tapasztalatom az ilyen csaladtagokkal, nalunk mindegyik nagyszulo ilyen :D

sajnos nekem csak az agressziv kismalac technika valik be

2011. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te szegény!:-S Öröm egy ilyen családtag az embernek. Miért nem mondod meg neki, hogy a te embriód kiváló környezetben van így is. De ha nem lenne, akkor mindenek előtt az orvosodtól kérnél és várnál segítséget, nem egy tévéműsortól.
2011. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk én minden este tengeri sós vízben fürödtem,mikor a gyerekem elsőre megfogant.(én a bőröm miatt és nem másért csináltam) Szóval lehet benne valami...Ettől függetlenül elhiszem,hogy idegesít!
2011. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A sós fürdőt én is használom. Bele szoktam feküdni. A tampont viszont ki nem állhatom.
2011. nov. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!