Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehetek terhes?...

Ennyitől lehetek terhes? Bőveben lent.

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, egy nap egymás után kétszer. Mindkettőnél védekeztünk, használtunk gumit. De mikor fürödtünk a kádban betette egy pár másodpercre gumi nélkül. És most késik a menszeszem. ( De közben volt lelki problémám és sokat stresszeltem. Úgy tudom ettől is késhet)Szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok?
2011. nov. 12. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egy fogamzóképes korú nő nemi életet él (függetlenül attól, hogy védekezik-e vagy sem) és késik a menstruációja akkor első lehetőségként terhességre kell gondolni. Első körben a terhességet kellene kizárni vagy igazolni, a késés összes többi lehetséges okainak számbavétele csak utána következik.
2011. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz! Csinálj tesztet, aztán biztosra megtudod!
2011. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő elment. A pénisze tele volt spermiummal, (tudom, megmosta, részletezhetjük, de ez akkor is tény). Ha behatolt védekezés nélkül lehetsz terhes. Kádban, holdfényben, stresszben, légnyomás változás alatt, fejen állva is. LEHETSZ TERHES! Nem csak nagyjából kell védekezni, és akkor nem kell idegeskedni utána!
2011. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval teljesen egyet értek. Több oka is lehet a késésnek, a stresszelés is, de először a terhességet kéne kizárni (vagy bizonyítani). Vegyél egy tesztet, a biztonság kedvéért reggeli első pisiből csináld meg. Ha negatív, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes.
2011. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyitől nem valószinű hogy terhes lett a kérdező.

Van valamennyi esély ugyan, de elhanyagolható...

Inkább a félelem miatt késik.

2011. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A teszt nem csak két hét után működik ? Nekem csak egy hét telt el. ( Mert amúgy is fontolgattam hogy veszek )
2011. nov. 12. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Együttlét után 2 héttel, reggeli első vizeletből.

Amúgy mióta késik?

2011. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Lehetséges a terhesség ha nem védekeztetek várj még pár napot és tesztelj eggyet utána de akár már most is tesztelhetsz ha terhes vagy egész nap kimutatja én amikor teherbeestem egész nap mutatta a 2 csikot igaz regel erősebb.
2011. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4 napja késik. Sok stresszeléstől és lelki traumától hány napot késhet ?
2011. nov. 12. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, embere válogatja. Amúgy ha csak 1 hete történt ez az eset, és 4 napja késik, akkor elvben már bőven túl voltál a peteéréses időszakon. Amúgy ez nem zárja ki a teherbeesés lehetőségét, de az esélyt tovább csökkenti. Úgyhogy ezek után azt mondom, inkább csak a lelki problémáid miatt nem jött még meg. Tesztelni tényleg nem érdemes akkor még, valóban az eset után 2 héttel érdemes használni.
2011. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!