Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után mennyi időnek...

Missed ab. után mennyi időnek kell eltelnie az újabb próbálkozásig? Ahogy letelt a 4 hét mi együtt voltunka párommal és nem védekeztünk. Mi van ha ismét terhes leszek? Újabb elhalás várható?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:28
 1/2 nittababy ***** válasza:
nekem azt mondták hogy szeretkezni nem szabad 6hétig és teherbe esni pedig hat hónapig ne kérdezd miért azt nem mondták!!!na én nagyon nagyon szeretem volna babát mert vetélés volt és a hat hetet kivártam de három hónap múlva terhes lettem úgyhogy nem érdemes azzal foglalkozni amit mondanak vagyis ezzel nem!!egy 8hós gyönyörű kis csajszi anyukája!!
2011. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, de jobb kivárni az az időt, amit az orvos mond. Az első vérzést az első szexszel, és újabb babára annyi hónapot, amennyit az orvos indokoltnak talál (3-6)
2011. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!