Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget várnék, mert...

Segítséget várnék, mert tanácstalan vagyok, lehet mensi után rögtön peteérés minden jel nélkül?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 11.napomon. Holnapra vagy holnaputánra vártam a pémet. De a hőm már 3 napja 36,7 nekem pé előtt mindig 36,2-3. És nyákom sincs egyáltalán. Pedig a peteérésem előtt már 4-5 nappal nagyon erős folyásom van.

A mensim utolós napján együtt voltunk a párommal(előtte hetekig nem tudtunk, mert külföldön volt). Lehetett akkor spontán peteérésem? És most már kimarad a pém?

Be tudna ágyazódni a baba egy héttel "korábban". Vagy segítsek rá palástfűvel?

Már 1,5 éve nem jön a baba és most hihetetlne tanácstalan vagyok.


2009. máj. 9. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet spontán peteérés, elvileg még sikerülhetett is a baba. Ha sikerült akkor beágyazódás csak az eredeti ciklushoz képest történik hamarabb, de a valós peteéréstől számítva elvileg ugyanúgy pár napon belül. Nem kell rásegíteni szerintem.


A tünetek (hő, nyák) persze egyértelműen sem terhességet, sem peteérést nem bizonyítanak. Várd meg a következő mensi időpontját, és ha nem érkezik, akkor tesztelj.

Ne keseredj el! Gondolom nagyon nehéz lehet a hónapról hónapra bizakodás, próbálkozás. Ovulációs teszttel próbálkoztál már?

2009. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam már ovu tesztet, mindent. Már figyeltek uh-val is úgy sem jött. Most viszont megint vártam a peteérést. Nálam nagyon jellegzetes. És teljesen száraz vagyok és ahőm is már fent van. Azt kiváncsiságból mértem csak meg.

Igazából így azt sem tudom mikor lehetett és azt sem mikorra ne várjam. De 2 éve mióta figyelem magam a peteérésem még sosem jött előbb. A nyákom még akkor is megvolt mikor nem volt peteérésem(műtét után voltam és a hőm azt szépen ki is jelezte).

2009. máj. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!